Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a tapasztalatotok a DXN...

Mi a tapasztalatotok a DXN Ganoderma mlm üzletről? Veszik az emberek ezt a kávét? Érdemes még belépni vagy már nagyon elterjedt, sokan csinálják?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ismerősöm nagyon benne van. Szerinte érdemes csinálni, de én látom, hogy nem.
2011. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És szted miért nem?
2011. márc. 18. 08:59
 3/8 anonim válasza:

Érdemes csinálni, nekem édesanyám csinálja. Most kezd terjedni nálunk az országban, Szerbiában. Anyum még főleg a hálózat épitést helyezi előtérbe, de vesznek is tőle az emberek. [link] ajnánlom megnézni, vann fent magyar tartalom is.


''az emberek hajlamosak elfelejteni bevenni a gyógyszereiket, viszont a reggeli kávét soha nem felejtik meginni''

2011. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Azért mert amikor megkérdezem mennyi pénzt keres ezzel konkrétan, sosem válaszol egyenesen. Inkább azzal folytatja mennyire egészségesnek tartja a terméket, és annak az árát megkeresi.De ez így nem biznisz.

Tudom, hogy nem áll jól anyagilag és inkább munkát kellene keresnie.

2011. márc. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezért kérdeztem, mert én is így látom. Hogyha inná a család, azt fedezhetném esetleg belőle. De annyi minden van a piacon, hogy bizalmatlanok az emberek.
2011. márc. 28. 08:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Én benne vagyok/voltam és egy ideig csináltam, bár nem akartam hálózatot építeni, mert szerintem, ha csak ilyenből él az ember, akkor megjelenik az "Amway" effektus. Azaz olyan rámenős lesz az ember, hogy menekülnek tőle. Én inkább olyanoknak ajánlottam, akikről tudtam, hogy esetleg az egészsége miatt szükség lehet ilyenre. Sokszor rokonoknak vettünk saját pénzen, csak hogy jobban legyenek. A legnagyobb gond az MLM üzletekkel, hogy méregdrága a termék. Sokkal-sokkal többet lehetne eladni, ha sokkal olcsóbb lenne.

Tehát szerintem úgy elindulni, hogy ebből fogok megélni, nem szabad! Ha "mellékállásban" csinálod, akkor normális maradsz és nem fogod senkire rátukmálni a terméket.

2011. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tóth_Lajos válasza:

Óriási a piaci lehetőség a DXN üzletépítői számára. Az emberek többsége nem kávéfogyasztó, hanem kávéfüggő. Ha csak egy nagyon alacsony számot veszünk, pl. hogy a lakosság 40 %-a kávéfogyasztó, akkor néhány európai országban a célcsoport létszáma így alakul:


Magyarország: 4 millió fő

Szlovákia: 2 millió fő

Románia: 9 millió fő

Ausztria: 3 millió fő

Németország: 33 millió fő

Lengyelország: 12 millió fő


A matematikai képlet egyszerű: annál nagyobb jövedelemre tehetsz szert, minél több fogyasztó (törzsvásárló) van a hálózatodban. Ami a legmegnyugtatóbb, hogy aki egyszer megszokja a DXN kávék kiváló minőségét, a tapasztalatok szerint nem szívesen mond majd le róla, stabil DXN fogyasztó lesz.


Tavaly 2011-ben DXN International megnyitotta az orosz piacot is!

Várhatóan milliós tagsági számot fog elérni az orosz DXN kávés piac!!! és ezt Magyarországról is felépítheted a DXN többnyelvű weboldalain keresztül. Akkor most döntse el mindenki, hogy érdemes-e még belépni???


Köszönöm, hogy végig olvastad, remélem tudtam olyat írni, ami Téged is, vagy környezetedben valakit megmozgat.


Tóth Lajos

Weboldal: [link]

2012. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Érdemes-e...? Sok kérdésedre választ találsz itt!

- mlmstart.info -

2012. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!