Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vitaking márkájú lecitin...

Vitaking márkájú lecitin génmanipulált alapanyagokból van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
90 százalék,hogy igen.Ma már nem üzlet természetes anyagból késziteni valamit.
2011. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telefonálj a forgalmazónak, neki muszáj ezt tudni, egyébként nem!
2011. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, miből gondolod, hogy nem? :)
2011. ápr. 21. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Erről már beszéltem egy barátommal, aki utána járt, mer forgalmazza ezeket a vitaminokat, és gyakori kérdés a vevők körében, mert (joggal), biztosak akarnak lenni benne, hogy az amit szednek, biztonságos anyagokból készül.

Azt mondta, hogy Magyarországon csak pár márka felel meg ezeknek az egyébként igen szigorú biztonsági szabályoknak, többek közt a Vitaking, a Lenkei, a Jó közérzet vitaminjai. Egyébként is ezeknek az úgynevezett mega-dózisú vitaminoknak már egészség-javító hatásuk van, a cél is ez velük, hogy javítsák az egészséget, nem pedig az, hogy rossz irányba befolyásolják azt.

Egy érdekesség: dr Lenkei Gábor most azért fizet 100millió Ft !!!!!! büntetést, met a Gazdasági Versenyhivatalnak nem tetszett, hogy az a sok tízezer ember aki valamilyen betegségből kigyógyult a vitaminjai hatására, ezt a tapasztalatát le merte írni, és A doktor ezeket a nyilvánosság elé tárta.

2011. ápr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

akkor megnyugodtam köszi:)

igen, sajnos lenkei esetét én is hallottam, végül így megbüntették?! hát durva, bár nem lepődöm meg rajta. te használsz tőle valamilyen terméket?

2011. ápr. 22. 12:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, Közepes multivitamint, plusz még C-vitamint, mert nagyon sok energiát ad, én már 8 éve szedem ezeket, és nagyon meg vagyok elégedve velük. Az sem tudott eltántorítani, hogy sokan támadják, én magamnak hiszek, annak hogy lassan 50 évesen sem szedek egy szem gyógyszert sem, mert nincs rá szükségem.
2011. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!