Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Van Budapesten olyan fagyizó,...

Van Budapesten olyan fagyizó, ahol adalékok nélküli, természetes alapanyagokból készült fagylaltot árulnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt sajna nem tudom, de ha te magad csinálsz fagyit, az a legjobb. Egy pohár natur joghurt, valamilyen gyümölcs, összeturmixolod, egy kis xilitet teszel bele ha nem elég édes, és már mehet is a fagyasztóba egy fél órára. Évek óta így készítem a fagyinkat, nagy sikere van. Persze nem csak gyümölcsöset tudsz így csinálni, hanem csokisat, vaniliásat, szerintem csak fantázia kérdése.
2011. máj. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megpróbálkoztam :D

Már a fagyasztóban van a cuccos.

Csináltam egy adag banánosat és egy adag kiviset.

Natúr joghurttal és mézzel kevertem össze őket.

Kíváncsi vagyok milyen lesz :P

2011. máj. 2. 17:12
 3/8 A kérdező kommentje:

Fúú, hát nekem ez nem fagyott meg fél óra alatt, sőt..

Még mindig nem teljesen fagyott meg. Pedig már van 10 óra. Majd holnap lesz jó.

De az íze sem olyan ha őszinte akarok lenni :/

2011. máj. 2. 23:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg bogyós gyümölcsökből, mi epreset, áfonyásat, málnásat, meggyeset, ribizliset szoktunk csinálni, ezeket szeretjük igazán. A méz nagyon jó, de lehet hogy keveset tettél bele. Az igazi fagyikba rengeteg cukor van, amitől elég édes lesz. /bár ez nem egészséges/
2011. máj. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mára viszont túlfagyott. Ez már nem fagyi, inkább jégkrém. Nem mintha az olyan nagy baj lenne.

Az íze nem olyan szörnyű, habár ettem már jobbat.

Majd legközelebb jobb lesz. Ha olcsóbb lesz az eper akkor megpróbálkozom majd abból csinálni.

2011. máj. 3. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:
16ker vári cuki szlovák úton. A világ legjobb fagyijai! :D
2011. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nah, akkor oda elmegyek.

Kár, hogy ilyen messze van :(

2011. máj. 6. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Ráday utcában van egy olasz fagyizó. 300 körül van egy gombóc. Annyira jó mint amennyire drága.


Teljesen természetes alapanyagokból, azért nem kapsz fagyit, mert az 50 éve ízfokozókon nevelkedett népnek az már kevés és nem elég intenzív. Max a természetes színezék természetes aroma vonalon van esély találni ilyet.

2011. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!