Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Az az észrevételem hogy akik...

Az az észrevételem hogy akik nagy fennkölt hangon hirdetik a bio életmódot, azok kövérebbek, mint kéne lenniük. Szerinted?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A bio nem jelenti, hogy diétás :D

De nagyon érdekes amit mondasz, ezentúl figyelni fogom :D

2011. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem feltétlenül a sovány az egészséges(persze a kórosan kövérek sem a legegészségesebbek), és a bio életmód az egészséget hírdeti szóval... remélem érted mire akarok kijukadni. Persze azt is figyelembe kell venni mennyire kövérek.
2011. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont valamelyik nap magyarázta nekem valaki, hogy a kettő nem függ össze. én is felvetettem, hogy a szomszédék mindent párolnak és extra egészségesen élnek, jobbára zöldséget és fehér húsokat esznek közben gurulnak. Mi majdnem mindenhez adunk egy kis füstölt ízt (ezt baconnal, egyéb szalonnával, kolbival és egyéb egészségtelennek, hizlalónak tűnő dolgokkal érjük el), mégis nádszálak vagyunk.


Na és akkor elmagyarázták amit tulajdonképpen én is tudtam, csak valamiért az egészséges étrend a soványsággal tárult bennem, hogy ezek ugyanannyira hizlalóak, csak egészségesek.

2011. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vaszily katalin ***** válasza:
szia.az én génjeimben az van megirva .hogy keveset eszem akor is megragad a háj kicsit.szoval a gének is tehetnek rola.nekem egész életemben figyelnem kell hogy menyit.igen menyit eszek.a bio ételek több ásványi anyagokat tartalmaznak szerintem.mert van idejük beérni.öszeszedik a vitaminokat.:).a mozgást a megfelelö étel bevitelel kell egyensujba leni.de ehez nem mindenkinek van ereje.max 5kg tulsuj ha nem növekszik nem gond.
2011. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bettineni ***** válasza:
A tulsuly alkati kerdes is. Van olyan, aki keveset eszik, megis hizik, valaki sokat, megsem gyarapodik a sulya. A lenyeg az, hogy mindenki figyeljen oda magara es legyen valogatos. Peldaul kerülni kell a margarint, a porcukrot, az edesitöszereket, tartositoszereket, felvagottakat. Legalabbis en ezeket kerülöm. Valamint a nehezen emeszthetö eteleket is kerülöm. Pl: gomba, banan, kaposzta...
2011. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!