Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a külömbség a cékla teblett...

Fruu.00266 kérdése:

Mi a külömbség a cékla tebletta és a cékla kapszula között?

Figyelt kérdés

Kérlek azt is írjátok le, hogy mire jó és, hogy káros-e valamire.. <33

Köszi..(:


2011. ápr. 23. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A kapszula és a tabletta között általában az a különbség,hogy míg a kapszula bélben oldódik(és kevesebb adalékanyagot tartalmaz általában)addig a tabletták már a gyomorban kezdenek felszívódni,és ahhoz,hogy összetapadjanak esetleg több adalékanyagot tartalmaz,de el kell olvasni a hátoldalát,és a természetesebbet választani.Ami céklán kívül nem tartalmaz nagyon mást.

Mivel a cékla se nem gyógyszer,se nem C-vitamin,ami esetleg bánthatja a sok gyomorsavval vagy reflux betegséggel küzdők gyomrát,ezért mindegyik fajtája ajánlható.

2011. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi,hogy a kapszulással egy kis "állatit" is beviszel,hiszen általában zselatin a kapszula héja(vágóhídi nyesedék:köröm,bőr,szaru)de lehet növényi cellulóz is,ez a ritkább.
2011. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nagyonköszönöm. !!

igazábol nincs leírva, hogy mire használható szoval majd megérdeklődöm. :)

szabad rá dohányozni??

2011. ápr. 24. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Dohányozni semmire nem szabad! :) Viccet félretéve,a dohányzás rengeteg sok vitamint=tápanyagot von el a szervezetedből...persze ezt biztos Te is tudod,és most nem is hangzik veszélyesen.És persze nem is ezt kérdezted:)Azért hagyj egy fél órát a céklatabi és a cigi között.
2011. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig én valahova leírtam,mire való:)

Rendkívül jó vérképző,tele van jól hasznosuló ásványokkal,véd a rák ellen,de rákos betegek is eredménnyel használják a gyógyulásukhoz(kemoterápiánál kifejezetten ajánlott!)segíti a máj méregtelenítő munkáját,de bélrendszeri problémáknál is ajánlják.Lúgosít.

2011. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!! (:

de ha dohányzok rá attol még hatni fog nemde? ://

és esetleg a mellbőséget nem növeli meg ha még növésben vagyok? mert azt is hallotam már..

2011. ápr. 28. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze,akkor is hat,ha dohányzol,bár a cigaretta-keltette szabadgyökök miatt kisebb mértékben.C-vitamint is szedj,mert minden szál 50-100mg-ot visz el a szervezetedből,és egy idő után hiánytüneteid lehetnek...A cékla mellnagyobbító hatásáról én még nem hallottam,de ez nem jelenti azt,hogy nincs is neki.Ha úgy veszed be,hogy hiszel benne,pláne hatásos lesz!
2011. máj. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. :$$
2011. máj. 3. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!