Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Pu-Erh-Tea, zöld tea kapszula?...

Pu-Erh-Tea, zöld tea kapszula? (lent)

Figyelt kérdés
Használta már valaki? Irjátok le légyszi a véleményteket! Fogyásban segít? Perzse rendszeres mozgással kombinálva! Normális véleményeket irjatok légyszi, nem olyanokat,hogy te is azt hiszed egy kapszulátol rögtön ledobsz 10kg-ot... Elöre is köszi
2011. máj. 4. 19:33
 1/2 anonim válasza:

A Pu-Erh tea nem zold tea, hanem voros. De nem ugyanaz, mint a klasszikus vorostea, ami a Rooibos, és Afrikabol szarmazik és nincs benne koffein. A Pu-Erh Kinabol szarmazik és magas koffeintartalmu, de nem zold tea. Hogy fogyaszt, azt nem hiszem, viszont nagyon finom, ha reggel iszod, teljesen felébredsz tole, ha tanulsz vagy dolgozol, felfrissit kozben. En nagyon szeretem, allitolag Kinaban hagyomanyosan gyogyaszati célokra hasznaljak. Annyi, hogy azért napi kettonél tobbet nem kell belole inni.

En is lattam a csinileszel.hu nevu oldal reklamjat, hogy a Pu-Erh teakapszulaktol fogyni lehet, szerintem hulyeség, egy teatol sem lehet fogyni. Folosleges pénzkidobas lenne, viszont pl. a Tescoban is lehet kapni joféle Pu-Erh teat (nem Tesco Value-st természetesen), korong alaku filterekben van, és nagyon finom.

2011. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ,lehet,hogy félreérthetően irtam ki de akkor belinkelem az oldalt ahol olvastam rólla:


[link]

2011. máj. 4. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!