Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Melyek azok az izadásgátlók...

Melyek azok az izadásgátlók amik tényleng hasznosak?

Figyelt kérdés
én már próbáltam niveát de az nem használ semmit.
2011. ápr. 30. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Solutio Antisudorica. Gyógyszertárakban lehet kapni, kb. 350 ft. Nekem 2-3 nap után segített, igaz elvileg nem túl egészséges, de ha muszáj, akkor muszáj. :(
2011. ápr. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Rexona vagy Lady Speed Sticket használok, és stiftet, nem golyósat. A golyós dezodorok nem sokat érnek. Én nagyon izzadós vagyok, de ezek nekem beváltak.
2011. ápr. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fürdés után töröld át a hónaljadat almaecetes, vagy sima ecetes vattával. Az esti fürdővízbe tegyél zsálya teát, zsurlót, esetleg tölgyfa kéreg teát. Használj mentholos hintőport. Kerüld a műszálas ruhák használatát.
2011. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eleve az elnevezessel baj van: izzadas gatlo

Az emberi szervezet ugy van kitalalva, hogy izzad. Miert kene nekunk ezt meggatolni? erdekes nem?


En nem gatolom az izzadast, csak a szag ellen kuzdok; megpedig minden zuhi utan a szaraz honaljamat bedorzsolom szodabikarbonaval. Ha le is izzadok a busz utan futasban, akkor sem vagyok tole budos :)

2011. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen izzadtsággátló sem hasznos.Nagyon káros.
2011. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló által említett lötty tényleg hatásos(olyannyira,hogy nekem higítva is kimarta a hónaljamat)viszont rengeteg benne a pórusokat eltömítő alumínium.Hosszú távon igen veszélyes.Tényleg a szódabikarbóna lenne a legjobb,de akinek kifejezetten erős szaga van az izzadságának,annak nem biztos,hogy egész napra biztonságot nyújt.
2011. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dove, fehér krémszínű a "doboza"
2011. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha bio kategória alá tetted fel a kérdésed, akkor aszerint is válaszolok.

Egyik dezodor sem jó, ha gátolja az izzadást. Tudniillik tele van alumimiummal, ami nagyon káros! Ezáltal eltömíti a pórusokat (ezért nem izzadsz), azaz, a szervzet nem tud méregteleníteni, és csak gyűlik, gyűlik belül a sok méreg. Ezek az izzadásgátlók használatának köszönhetően egyre több a mellrák. Mert a sok méreg már a mellben halmozódik fel. Szóval természetes izzadásgátló nem létezik. Ellenben a szódabikarbóna tényleg jó.

Én a magam részéről zsályás Dr. Hauschka golyós deót használok. Mind a szódabikarbónánka, mind a zsályának az a hatása, hogy ha izzadsz is, nem leszel büdös. A zsálya semlegesíti a bacikat, amik később a szagot okozzak, a szódabikarbóna pedig szag "elnyelő". Ezen az oldalon ha rákkatintasz a hozzászólásokra, sok tippet kaphatsz:

[link]

2011. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tudod mi az ami bejön? kend be vékonyan neogranormon kenőccsel, durvább edzések előtt azt szoktam és az tényleg jó cucc:)
2011. máj. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!