Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hasznosak ezek a Csernus Imre...

Hasznosak ezek a Csernus Imre féle Bevállalja videók?

Figyelt kérdés

Most találtam a neten:

[link]

Szerintetek jó szakember vagy nem érdemes megnézni ezeket?


2010. júl. 4. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Személy szerint nem szerettem! De tudod mindenkinek más jön be!
2010. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Kimondottan nem jó szakember. A rendkívül megalázó stílusával, amivel bárkivel 5 percen belül elhiteti, hogy ő egy sz*r ember, sokkal több kárt tesz, mint amennyit segít. Az, amivel először ismertté vált, amit a drogosokkal csinált, amikor a Frei-Dossziéba bekerült, az még rendben volt. A stílusa hasonló volt, de arra a problémára ez többnyire megoldást jelentett. Ellenben azóta csak a pénz érdekli, és rendkívül káros a működése. Eleve nonszensz, hogy bármilyen problémával 10 perc alatt kezdjünk valamit. Azalatt semmi nem derül ki, egyszerűen az első percben eldönti, hogy ő ezt hogyan fogja értékelni, aztán bebeszéli a kedves páciensnek, hogy úgy van. És ez nem egyszerű magánvélemény, hanem szakmai körökben általános vélekedés.
2010. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
kifejezetten nem jó szakember.ő maga is drogos volt régen ha jól tudom, és neki ez a megalázó,földbe tipró, és ezáltal a lényegre rávilágító stílus bejött és bevált, mikor őt kezelték.ez a módszer azonban nem mindenkinél működik, szóval sokak számára ártó, mint hasznos.emellett mindenben csatlakozom az előttem szólóhoz
2010. júl. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"A rendkívül megalázó stílusával, amivel bárkivel 5 percen belül elhiteti, hogy ő egy sz*r ember, sokkal több kárt tesz, mint amennyit segít."


Szerintem ez pl. pont nem igaz rá. Viszont tény, hogy "médiaszemélyiség" lett, annak minden következményével együtt.


"Szerintetek jó szakember vagy nem érdemes megnézni ezeket?"


Kirakat, show-business. Neked nem hasznos, ha megnézed mások efféle beszélgetését. A résztvevőknek talán hasznos, de nem az ilyen 10 perces showműsorok. Egy pszichoterápia nem percekig tart, hanem hónapokig vagy évekig.

2010. júl. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezek a tévéadásból vannak, akkor az eredetijük hasznos, legalábbis Csernusnak, mert sok pénzt keresett velük.
2010. júl. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mindent csak utólag lehet megítélni, szal egyrészt az szóljon be, aki volt már nála, és nem vált be (én se voltam, nem is védem nem is támadom), másrészt PONT AZÉRT tud segíteni jobban a drogosoknak, mert ő már leküdzötte, leszokott...
2010. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!