Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van az FLP termekekrol? Ha jok es termeszetes kivonatu alapanyagokbol vannak eloallitva akkor hol lehet megvasarolni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Konkrétan meyik FLP termékre gondolsz? Mind az kozmetikai és mind az étrendkiegészítőkkel meg vagyok elégedve. Sok a pozitív terméktapasztalatom :)

Bár némelyik webáruházba interneten árulják, természetesen ilegálisan és 3x árakon. Csis FLP-s termékforgalmazótól tudsz rendelni. Keress olyan személyt, aki ezeknek a termékek a forgalmazásával foglalkozik.

Megkérdezhetem, hogy milyen terméket akarsz/akartál megvenni? Sok terméket ismerek,én is forgalmazom egyébként :)

Ha tudok segíteni valamiben, írj nyugodtan :]

2010. febr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérédesdre nem adtam választ. Csak néhány tapasztalatot említenék meg a sok közül. Amióta otthon mindenki issza az aloe vera gélt és szedjük a különböző vitaminos készítményeket Kids, C-vitamin régtabletta, nagymamám a fokhagyma, Echihancea kapszulát,nem vagyuk náthásak, betegek, nem kaptuk el az infulenzát sem, csak épp az orrunk folyt egy kicsit. Maámnak a fokhagyma kapszula szépen beálította a várnyomásá.

A Berry Nectarnak köszönhetően a fogamzásgátló tabletta abbahagyása után fél évre rá beálította a ciklusomat.

Az aloe First-öt sokmindenre használom, leginkább a hajamra , azóta nem zsírosodik a hajam annyira ahogyan régen, megszünt a fejbőrbetegségem is. Továbbá nagyon jó az aloe verás sampon és a balzsam is. A samon fél évig is kitart. A balzsamot 3, 4 óra hosszáig is a hajamon hagyom, úgy, hogy közbe fürdősapi van rajtam és be van türülközőbe bugyolálva a fejem. Az vettem észre, hogy míg a bolti balzsamok, alig szvíódnak fel a hajon, addig az aloe vera, jojoba balzsam a 3 óra alatt teljesen felszívja a hajszálak, azért mert ez a balzsam nem tartalmaz toxikus és mesterséges anyagot.

A FLP dezodorja is nagyon jó és gazsadásod is. Nagy kiszerelésű és 9 hónaog is kitart.

Bátyámnak nagyon csúnyáén kikeszte a bolti dezodor a hónaalját. Nagyon csúnyán bepirosodott és feldagadt neki. Sajnos minden bolti dezodor alumíniumsót tartalmaz, ami ugye tudjuk rákkeltő és sajnos mindegyik tartalmaz valamilyen allergiát kiváltó illat vagy színanyagot. Bátyámná l is ez volt a helyzet. Azonnal abbahygata a dezodor használatát és elkezdte használni az FLP-s dezodor, ami 100% stabiliozált aloe vera gélt tartalmaz, ezen kívűl nincs benne alumínium só illat és szinezőanyag. Nagyon szépen helyrejött a hónaalja. A dezodortól szépen kiméregtelenítette a káros anyagokat. Egyébként nagyon érdekes, de anno nekem is és tesómnak is csak a golyós dezodroktólnem izzatunk. Nos az FLP-s dezodor stift. Mikor elkezdtem használni, azt hitte nem vállik be, mert a stiftektől mindig izzatam, de meglepő módon nagyon is beváőlt úgy ahogy a családom minden tagjának.

Na röviden ennyi :)

2010. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!