Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyorsan hat a zöld...

Anissza kérdése:

Milyen gyorsan hat a zöld kávé kapszula, szedte már valaki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

hogy is kéne hatnia?


ja, fogyasztó szer hülye vagyok


43 másodperc alatt szóval érdemes előtte leülni hogy hanyatt ne ess. :D


De most ezt vagy azért kérdezted mert nemtudod hogy fogyasztó szerek nem léteznek, vagy azért mert valami gyógyszerszerű hatást vársz tőle és arra vagy kiváncsi mennyi idő mulva pörgeti fel az anyagcserét. Az hogy valami menyi idő alatt hasznosul egyénfüggő is picit illetve attól is függ hogy mivel együtt viszed be. De gondolom ott van a dobozon hogy mikor ajánlott étkezés előtt vagy közbe.

Az 1-2%al gyorsabb anyagcsere amugy tutira megéri a pénzét ,azon múlik minden. :))

2011. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem valószínű, hogy valami KV-s holmi 1-2%-al megemelné az anyagcserét (energiafelhasználást).
2011. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hát tulajdonképpen én is fogalomzavarba szenvedek.

a reklám szerint "felpörgeti"

ezt én úgy írtam hogy "felgyorsítja"

te meg úgy hogy "megemeli"


de teljesen hasraütés szerüen mondtam az 1-2%ot, csak próbáltam nem hülyének nézni a kérdezőt azzal hogy lehurrogom hogy teljesen hatástalan.Valami elenyésző hatása biztos van.Ha más nem 1,5grammal nehezebb leszel mikor beveszel egyet. Ezesetben azonnal hat :D

2011. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
amint látom itt ezen az oldalon kevés ember probál meg normális választ adni.csak azt nem értem egyáltalán minek kérdeznek itt az emberek....
2012. júl. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
A pénztárcádra azonnal hat,másra pedig ugyse jó.
2013. márc. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Ha találsz olyan oldalt, ahol referenciákat sorolnak fel, akkor a név alapján próbáld meg megkeresni az illetőt közösségi oldalon, és ha megtalálod, kérdezd meg őt.


Én megpróbáltam egy olyan oldallal, ahol 10 ember neve, képe és levele volt, hogy mennyit fogyott, és milyen nagyszerű. Jó ritka nevek voltak, biztos voltam benne, hogy hamar megtalálom valamelyiküket, de nem jártam sikerrel. Hát fogtam a google képkeresőjét, és feltöltöttem az egyikük fotóját, hátha az alapján megtalálom. Meg is lett: 3 másik, teljesen más fogyasztó szert áruló honlapon is fenn volt, más névvel, más súllyal, más levéllel.

Elgondolkodtató.


Úgy tűnik, azért nem találsz olyan válaszadót, aki arról írna, hogy milyen csodálatos ez a kapszula, és ő mennyit fogyott, mert nincs ilyen.

2013. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Tímea97 válasza:
100%

Sztem annak a véleményére kíváncsi,aki szedte ezt a

zöld kávé kapszulát !!!

Nem azokéra akik gúny űznek kérdéséből!

"Milyen sok okos ember van !!"

2013. ápr. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

ugyan még nem próbáltuk ki, de férjemmel készülünk rá, ezért próbáltam már utánajárni...

hatásos lehet, pár hónap után jelentkezhet az eredmény, de ehhez is javasolt az odafigyelés is

reális ára most épp 2-3 ezer forint (+szállítás ha úgy rendeled) az egy havi adagért ami 60 szem

2013. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
10 nap alatt 1 kg fogyás, nálam ennyi egyenlőre :) Vita norma zöld kávé kapszulával ( mellette tornázom is )
2013. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 annamari69 válasza:
Az tény, ha nem változtatsz az étrendeden, illetve a napi mozgás mennyiségén, valószínűleg nem lesz hatásos. Nem hiszem, bogyóktól lehetne fogyni, ha lehetne, mindenki vékonyan, izmosan szaladgálna, és senki sem lenne túlsúlyos.
2013. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!