Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Megbízható és nem túl drága...

Megbízható és nem túl drága biotermelők Pest közelében?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyeneket, akiknél 100%, hogy tényleg BIO, amit termelnek? Azért kérdezem, mert sok csalóról hallottam már...

Elsősorban nagyobb gazdaságok érdekelnek, ahonnan lehet nagy mennyiségben és így olcsóbban rendelni terményeket (zöldség, gyümölcs, tojás, tejtermék...) Van ilyen egyáltalán?


2011. máj. 12. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

fel kell venned a kapcsolatot ezekkel. megkérdezed ki honnan rendel és te is tőlük. általában piacokon bio élelmiszer van :)

szerintem aki ivott igazi tejet, meg evett igazi kolbászt, stb, az tudja melyik bio. jó minőségű. álalában ezek bevizsgáltak, nézz utána, milyen jelzések, tanúsítványok vannak erről.

2011. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de kikkel vegyem fel a kapcsolatot? Nem írtál konkrét helyeket/személyeket :)
2011. máj. 16. 20:41
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem teljesen érthető a kérdés. Nem piacon, vagy boltban szeretnék vásárolni, hanem közvetlenül a termelőtől; és azt szeretném tudni, hogy van-e valakinek jó tapasztalata (ill. biztos ismerete) bizonyos termelőkről. Ha igen, meg tudná írni ezeknek a nevét, esetleg elérhetőségét?

Persze tudnám használni a google-t is, csak az a baj, hogy nincs túl sok tapasztalatom, és nem tudom mi alapján döntsem el, hogy valaki tényleg megbízható-e.

2011. máj. 16. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:

pont ezért mondom, hogy el kell menned a piacra meg a boltba, és megkérdezned, ők kiktől vásárolnak. de általában a terméken is fel van tüntetve a gyártó elérhetősége. de ha jársz fesztiválokra ahol ilyenekkel foglalkoznak, ott is lehet kapcsolatokat építeni.


jobban jársz ha így jársz utána, mint neten kérdezel.

de ehhez inkább neked kellene konkrétumot modani, hoyg milyen termékre gondolsz. de ezeket is csak viszonteladóktól ismerem.

2011. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor megpróbálom ezt. :)
2011. máj. 17. 20:46
 6/6 nikaa11 ***** válasza:
mediline.hu nézd meg igaz hogy ez egy bolt de tanusitvánnyal rendelkezik és nem is drága igaz kell a belépéshaz kártya de meg lehet oldani,de ha gondolod én elmegyek veled,van kártyám.
2011. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!