Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecenben van megbízható,...

Debrecenben van megbízható, kedves, nem annyira drága nőgyógyász? Kb. mennyibe kerül? Lehetőleg ne OTI vagy ilyen helyek. Hanem magánrendelés

Figyelt kérdés
16 vagyok. Azt tudom, hogy már nem kell szülői beleegyezés, hogy elmenjek. Vagy más helyre kell mennem, mint egy felnőtt nőnek?
2010. jan. 2. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

keress rá a neten, van-e ott tinédzserambulancia.

ha van, szerintem ingyenes, és biztos, hogy kedvesek lesznek veled.

természetesen 14 fölött már a felnőttrendelésre kell menned, ha nincs speciál a tiniknek valami.

2010. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Tudom javasolni Dr. Aranyosi János-t. Kedves, megbízható, nagy szaktudású nőgyógyász. Van magánrendelője és honlapja is.


[link]

2010. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dr. Demeter Miklós és utóbb nála voltam, nagyon rendes, szimpatikus doki, és nyugtató a hangja :)


Rendel Kenézyben meg magánrendelőben is

2010. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

00:08-as!

Nagyon szépen köszönöm Aranyosit! Kértem tőle időpontot és sok jót olvastam róla!

2010. jan. 7. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívesen. Ő tényleg a legjobb szerintem a szakmában.
2010. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen volt?
2014. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül Sápy Tamáshoz mentem és mivel elsőnek voltam nődokinál, így 8000 helyett csak 6000-et kért. Nagyon figyelmes volt, megértő és válaszolt minden kérdésemre. Nekem még így is elég drága, szóval az OTI-nál kötöttem ki, Makai Ritánál és teljességgel meg vagyok elégedve vele.
2014. aug. 24. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!