Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tapasztalatok a mosolygóvíz...

Tapasztalatok a mosolygóvíz kancsókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egyet, viszont nem ismerem. Ha feltöltöm vízzel, mennyi időt kell várni, hogy fogyasztható legyen?

Melyiket érdemes választani a sok közül?

Minden tapasztalatot szívesed fogadok!


2011. máj. 22. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már rég kérdezted, de csak most láttam, hátha még nézed :D

Nekem Brita van, igazából tudom, hogy a Laica a "mosolygóvíz" de szerintem kb ugyanaz a kettő. Ha most vennék, Laicát vennék, mert több helyen lehet bele szűrőt venni. Én nagyon szeretem, csak abból iszunk vizet. Kb ötöde annyira jön ki a vizünk, mintha ásványvizet vennénk, bár mi csak ketten használjuk. Így havonta cserélünk benne szűrőt. A víznek semmilyen (természetes) íze van tőle, semmi nem úszkál benne, nem klóros, a kávéfőzőbe is ezt teszem, nem vízkövesedik. Nekem a legegyszerűbb van, ami létezik, pénztárcától függ, hogy milyent veszel. Nézd meg azt is, hogy mennyibe kerül hozzá a szűrő. Én azért vettem olcsóbbat, mert hamarosan veszek egy csapra szerelhető komolyabb víztisztítót, feleslegesnek tartottam drágábbat venni. Remélem hasznos dolgokat írtam, és még olvassa is valaki :D

2011. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!