Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A citromfű tea vagy a cickafar...

A citromfű tea vagy a cickafark tea segit a Candida gomba teljes eltünésében? Milyen tea ajanlott erre a betegségre?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát ezekről nemhallottam :/

csak a Grapefruit cseppekről hallottam h segítik elűzni.. :)

2009. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

a citromfüvet általában idegnyugtató-teaként szokták adni, a cickafark sok mindenre jó, de emésztésre főleg.

Candida ellen én láttam drogériákban direkt erre kitalált CANDIDA nevű teát

2009. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A candidát teljesen nem tudod eltüntetni, csak a megfelelően kis életteret hagyni neki. A tea ivás segít, de nem oldja meg teljesen a problémát. Keményen kell diétázni: semmi cukor, édesség, fehér kenyér, fehér liszt, élesztő, ecet. Sok nyers zöldség, főzelék. Olvass utána, az interneten sok mindent találsz. Tanácsot, receptet, biztatást. Csak írd be candida. Ne remélj gyors és teljes gyógyulást. Lehet, hogy többször is vissza fogsz esni, amire meggyógyulsz. Kitartást a diétához.
2009. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő :)

Mindkettő lúgosító hatású, ezért jó rá!

2009. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A bioboltokban lehet kapni kifejezetten candidára ún. anti-candida teát! Ha gondolod, próbáld ki, de önmagában ez persze nem hozza meg a gyógyulást, de segít mindenképp.
2009. márc. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A keresőbe írd be: candida és koriender!
2009. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pl. a lapacho tea
2009. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!