Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Csalán teával hamarabb kiürül...

Csalán teával hamarabb kiürül a marihuána a szervezetből?

Figyelt kérdés
Ugyebár a csalán tea vértisztító és a fű meg hetekig megtalálható, felgyorsítaná a kiürülést?
2011. júl. 12. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Ne szívjad és nem kell kiüríteni.
2011. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
még valaki? mert nem kaptam választ a kérdésemre
2011. júl. 13. 00:22
 3/11 anonim ***** válasza:

a hajon is megállapítható (Britney állítólag ezért nyírta le) szal hiába teázol. Ettől függetlenül igyad, legalább egészséges:)

Legalább jó volt beszívni?:D

2011. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Borotválom a fejem szoval nekem mindegy mivan a hajamban...
2011. júl. 13. 00:33
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

akkor gyerünk azzal a teával:)

amúgy válaszolhattál volna legalább :(

2011. júl. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Smartguy86 ***** válasza:

"A THC-COOH a THC egyik bomlásterméke, a szervezetben 1-töl akár 30 napig is kimutatható, ami rengeteg dologtól függ, főként a fogyasztás gyakoriságától. Egyszeri használat esetén 1-6 napig, heti használat esetén 3-10 napig, gyakori (napi) fogyasztás esetén pedig akár 30 napig is kimutatható a vizeletből, hogy valaki füvezett-e."


Szerinted erre ér valami szart is a csalántea? Ami ráadásul nem vízhajtó, hanem vizelethajtó, tehát csak a pisi gyakoriságát növeli, de a szervezet vízraktáraira kis hatással van. Amúgy meg a THC zsírban oldódik, tehát marhára nincs rá hatással egy vízhajtó sem...

2011. júl. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
végre egy normális válasz, köszi
2011. júl. 13. 21:57
 8/11 anonim válasza:
29%
szivjad oszt dögölj meg..
2011. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Uluka Nana válasza:
0%
Én kokóval tüntetem el:)
2011. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nemhiszem, szerintem erre nincs semmilyen paktika. amúgy ha nem vagy rászokva akkor vigyáz hogy elbutulsz e, és ha picit is észreveszed ne fogd másra (szerintem) hanem hagyd abba. én még kb jókor vettem észre h elbutultam, igaz előbb is abbahagyhattam volna de szerencsére észrevettem legalább.
2011. aug. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!