Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hol van olyan bolt Bp-n ahol...

Hol van olyan bolt Bp-n ahol természetes anyagokból készülő, vegyszerektől mentes gyógyszappanokat lehet venni? (én eddig csak vásárokban láttam. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan nem Pesten, de én a Rossmannban tudtam venni kézzel készített jázmin meg ilang-ilang szappanokat. De biztosan Bp-n is van.

Azt hiszem, hogy a Pólus Centerben is van egy szappanbolt, de nem vagyok benne száz százalékig biztos.

- Karamell Kávézó, Budapest, Kék golyó utca 28. (itt is lehet kézzel készített szappanokat venni).


Ez ugyan webbolt, de itt is sok van: [link]

2011. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen!:)
2011. júl. 15. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, a Szabolcska Mihály utcában (11. ker, Vásárcsarnokhoz közel) van egy natúrbolt, ott vannak. Én is ott szoktam venni. Hold bolt a neve.
2011. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
AZ egyik tescoban ( Csepelhez esik közelebb) van egy pult ahol ilyesmivel foglalkoznak.
2011. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Angol utca, Fény utcai piac, Bródy Sándor utca 27. és Szövetség utca , a pontos címeket


egeszsegfarm.hu-n nézd meg.

2011. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én Yamuna szappanokat szoktam venni (narancsos fahéjas, körömvirágos, citromfüves, levendulás). van egy olyan is amiben láttam "parfum" ot, ami szintetikus illatanyag, az az egy nem jó, de amiket felsoroltam azok tiszták.

Rossmannban és Auchanban is kapható.

vagy: [link]

ha kíváncsi vagy egyéb hasznos infókra is az egészséges életmóddal kapcsolatban: [link]

2011. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én átlátszó tulasis gyógynövényszappanokat szoktam venni:)

Van egy kislány a környezetemben, neki minden kézmosószer szétszedte a bőrét, de amikor elkezdte használni a tőlem kapott ilyen, örökké illatozó, szappant, rendbe jött

:)

Én jó és megbízható márkának tartom, egy szappan meg max 500ft körül van, úgyhogy kipróbálásra érdemes.

2011. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!