Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Gyomorfájdalomra és gerincbánt...

Gyomorfájdalomra és gerincbántalmakra gyógytea, gyógynövény?

Figyelt kérdés
Vőlegényemnek a gerincével problémák vannak,emiatt erős gyógyszereket szed rá,amik viszont tönkreteszik a gyomrát.Igaz,nagyon sokat idegeskedik,és cigarettázik is.Szeretnék neki segíteni természetes módszerekkel is,hiszen én is iszom gyógyteákat,és nekem is használnak.Májvédő,gyomorvédő,gyógyító,gerincfájdalmakra való teák,gyógynövények milyenek vannak?
2011. júl. 20. 08:57
 1/3 anonim válasza:

Májvédő tea : [link]


Gerincfájdalom : Torna, fájdalomcsillapító krémek. Rengeteg ilyet találsz, ha rákeresel.


Gyomorfájásra nem igazán tudnék mondani teát. Egyébként pedig a mértéktelen tea fogyasztás károsíthatja a gyomor nyálkahártyáját, gyomorfájdalmat okozva ezzel.

Nem gondolnám, hogy a gyomrát konkrétan a gyógyszerek teszik tönkre. Figyeljen oda inkább a táplálkozásra, kevesebb stressz, kevesebb dohányzás.

Stresszre egyébként tudom ajánlani a macskagyökeret. Nézz utána.

[link]

2011. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elethelyzeten kellene valtoztatni.Ha a gerincunk faj akkor valami teher nyom minket atvitt ertelemben is. Valami olyan helyzetbe hoztuk magunkat ami a belso tartasunkat erkolcsi ertekeinket alaassa.
2011. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyomorfajdalom pedig attol van, hogy egy helyzetet nem tudunk elfogadni, "nem veszi be a gyomrunk" En lelki oldalrol kozelednek a problemak fele, persze lehet a teak is hatnak majd.
2011. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!