Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyógynövény készítménye...

Milyen gyógynövény készítmények alkalmasak a változókori hőhullámok enyhítésére illetve megszüntetésére?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a Remifeminről hallottam.Ha egy van,akkor több is van.De bemész egy patikába,és fognak segíteni.Vagy a nőgyógyászhoz,mert az a tapasztól az injekcióig,a tablettáig bármit felírhat a tünetek nagyságától függően.


[link]

[link]

[link]

2011. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is borzasztóan szenvedek tőle. Nekem 5 éve van a hőhullám. Először a Remifemint szedtem, de rossz lett a vérképem és le kellett állni vele. Ami valamit használ az a Ligetszépe olaj és az őrölt lenmag. Te hány éves vagy? Milyen sűrűek a hőhullámaid?
2011. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Korai életkorban volt nagyműtétem, 11 évig szedtem orvos által felírt hormontartalmú gyógyszert.Másodszor próbálom abbahagyni , a remifemin nem vált be, naponta 4-5 -szor is van hőhullámom, szenvedek.
2011. júl. 31. 07:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a napalli hőhullámaim száma ennek kb a duplája, de éjjel van 20 legalább. Az alvásomba úgy beleszól, hogy pánikbeteg lettem. Olyan szinten van, hogy sokszor még a fülemben is lüktet a vér. van egy izraeli gyógynövénykészítmény amit a reklám miatt itt nem írok le, nem rég kezdtem el szedni, valamit használ. Ha érdekel írj privátot, vagy egy email címet.
2011. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szójavit Forte - szerintem egyértelműen a legjobb, bár méltatlanul elfejetették. - Egy gyógyszerész
2012. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is a Szojavit vált be, pedig már nagyon el voltam keseredve,ha nem is szűnt meg teljesen a hőhullám, de nagy mértékben csökkent. Sokkal elviselhetőbb lett az életem :)
2015. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!