Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen növényi hajfestéket...

Milyen növényi hajfestéket használtok 50 %-ban ősz hajra?

Figyelt kérdés
Vegyszermentesre lenne szükségem, de olyanra ami befogná a hajam. Középbarna, vagy enyhén vöröses árnyalat érdekelne.
2011. szept. 19. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valiék erről is diskuráltak,hogy a legtöbb bolti henna festék már nem tiszta,de nem emlékszem,ők melyiket javasolták.Ha még érdekel és ráér kicsit én is utánajárok.
2011. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A Logona növényi hajfesték az!!:)


"Sante és Logona növényi hajfestékek kaphatók, BDIH tanusítvánnyal ellátva, természetes összetevőkkel. Hátrányuk, hogy nagyon macerás a használatuk, 2 órás hatóidő és nagyon sokáig kell öblíteni mire kimegy a hajból. Ahhoz, h az ősz hajszálakat befedje sűrűn, 3 hetente érdemes használni. 2 éve kezdtem használni a növényi festékeket, mikor várandós lettem, nekem a henna is bevált. A sante és logona nem fogja össze a párnát és a törölközőket, a henna ellenben igen, viszont a henna nálam tartósabbnak bizonyult. Előnyük, hogy szép, természetes színű lesz a haj, hosszútávon javul az állaga is."


"Mivel én is az erősen őszülők táborába tartozom, s ráadásul a hajfestékekre kimondottan allergiás vagyok, saját tapasztalataimról is be tudok számolni az

érdeklődőknek.A henna növényi hajfestékek többnyire megbízhatatlanok (a Sante, a Henné Color pl. nekem egyáltalán nem jött be). A Logona növényi hajfestéket viszont kimondottan jónak találom. Többféle színárnyalatban kapható, befesti az ősz szálakat, nem érzékenyít, s a német Öko Teszt vizsgálata szerint káros anyagokat sem tartalmaz - nagyon jónak

minősítették. A Múzeum körúton (kb. szemben a Nemzeti Múzeummal vásároltam, ha jól emlékszem 1700.-Ft.-ért)."

A bejegyzések 2007-2008-asok,a tudatosvasarlo.hu-ról.

2011. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az információkat. Nagyon hasznos ez a www.kétesárúk... oldalak. Nem is tudtam, hogy van ilyen. A venita szinező ezek szerint tiltólistán van, ki fogom dobni. Megpróbálom a Logona hajfestéket beszerezni.

Köszönöm a beszerzési forrás címét is.

2011. szept. 26. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!