Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik tartós vörös hajfesték...

Létezik tartós vörös hajfestéket ami nem jön ki a hajból 3-4 hajmosás után?

Figyelt kérdés
Sokat próbáltam már drágábbakat és mindig kijött hamar tudom a vörös az hamar fakul,de ennyire?Márkát légyszi irjatok.Köszi.
2011. okt. 27. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Esetleg a Brilliance? Nekem ez tartott eddig a legtovább.

Vagy a Palette Delux, ami picit tartósabb.

2011. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ugyanez volt a problémám. Én úgy oldottam meg hogy volt Venita hajszinezőhabom (mondjuk élénkpiros, de rohadt jó:D) és minden mosásnál raktam rá egy kicsit.. nem drága és sok van benne..:D
2011. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Palette Color and Gloss sötéteper (5-88)

én ezzel festettem be, és kb. 4 hónapja benne van a tincs, és nem nagyon kopik :)

(kép) [link]

2011. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok köszi.Most palette shake color habfestéket próbáltam,ez most a legujabb,de azért ez is kopik.Esetleg még valakinek tapasztalata?Köszönöm a gyors választ.
2011. okt. 27. 23:13
 5/6 anonim válasza:

2011-10-27 21:11


Hol veszel ilyen hajfestéket?:))

2013. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én használtam a palette shaker-es hajfestékét, jó volt olyan szempontból, hogy könnyen eloszlott, és elég volt belőle 2 dobozzal. Viszont az eredmény iszonyat sötét lett! Mondjuk alapból sötétbarna a hajam, de előtte a garnier vöröses árnyalata gyönyörű szépen befogta, most viszont alig látszik, hogy volt vele valami csinálva, max annyi, hogy most a hajvégem is egyenletesen sötét a hajam többi részével (ami alapból kb 3-4 árnyalattal mindig világosabb szokott lenni) A garnier 4 hétig tündökölt vörös fénnyel a hajamon, de szerintem a palette is ugyanolyan jó lett volna, csak a színárnyalat kiválasztásánál toltam el. De amúgy nem tudom ti hogy vagytok ezzel: nekem minden hajmosásnál vörös lesz a víz a hajamtól. Ez a hajszínemre nincs hatással, csak a törölközőimre :S
2014. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!