Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Próbáltátok már a Kyani nitro...

Próbáltátok már a Kyani nitro fx-et?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor milyen hatása van??
2011. okt. 5. 17:29
 1/4 anonim válasza:
Édesapám már próbálta de sajnos eddig semmi komoly változást nem észlelt pedig 1 másfél hónapja biztosan szedi. Egyébként megvette a teljes csomagot (Sunrise Sunset Nitro fx) de nem érzékelt komolyabb javulást semmiben. Bár ez nem jelenti azt hogy másnak ne válna be ;)
2011. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Apukámnak a fülfájásán segített amikor 2 cseppet csepegtetett a fülébe. Nekem a menstruációs görcseimet elég jól lecsillapította.
2011. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Péter02 válasza:
Én a nitro xtreme-t nyalogatom edzés előtt fél órával. És a kitágult vérerek következtében több vér jut el az izmokhoz, melynek következtében nagyobb súlyokkal bírok dolgozni! Nekem bejött! Nyilván nem annyit ad, mint egy dopping szer, de ez legalább természetes és legális!
2012. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gina020 válasza:
Nekem a tanulásnál segít, mert javítja az energia felhasználást és szállítást. Jobban tudok figyelni. Meg nálam egy kicsit olyan mintha energiaital lenne, csak ez nem teszi tönkre a szervezetem. :D
2013. jún. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!