Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a Kyani céggel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Állítólag, olyan termékeik vannak, amik Magyarországon piacot robbantott az első néhány hónapban. Természetesen a neten megtaláltam a Kyanit, nagyon korrekt honlap, 10 nyelven, de látott mát valaki olyan statisztikát ami igazolja, hogy a jó termékkel rendelkező MLM cégek az első időszakban törvényszerűen robbanás szerű fejlődést mutatnak?
2011. okt. 5. 22:45
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Hallottam már a cégről, de csak az utóbbi egy hónapban.

Piacot szerveznek, állítólag. Persze mindenki dicséri a maga portékáját, tapasztalatom még nincs.

Tulajdonképpen mire is vagy kíváncsi? Akár privát is írhatsz.

Az utolsó mondatodból meg egyáltalán nem tudtam kihámozni, mit is akarsz mondani?

2011. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
36%

Én használom is és forgalmazom is a Kyani termékeket. Csak jókat tudok mondani róla. Csak természetees anyagokat tarlalmaz. Manapság nagyon sok hasonló termék van a piacon, de azoknak a nagy része kémiai anyagokból készül.


Ha bővebben érdekel szívesen válaszolok privátban.

2011. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
A mi családunkban lassan gyűlnek a tapasztalatok a Kyani termékekkel kapcsolatban. Csupa pozitív, anya, apa jobban alszik, nekem a menstruációs görcseimet elmulasztotta, apukámnak pedig lassan javul a szeme. Ha esetleg valaki más is szívesen megosztaná a tapasztalatait a cégről, a termékekről vagy csak szeretne több információt, akkor kukkantson be: www.helloalaszka.blogspot.com
2011. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Engem is szeretnének "beszervezni" a cégbe és kíváncsi lennék az előző válaszolókat kérdezve, hogy mióta üzemel a Kyani cég Magyarországon? Állítólag ez a régió, ahol élek még nincs lefedve és ezért kértek meg.
2011. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

Engem is próbáltak beszervezni, de nagyon sok az a pénz, amivel be lehet szállni. És nem az a lényeg, hogy beszállni, hanem, hogy végre már valaki, vagy sokan fogyasztanák-e a terméket. Még idáig, akit csak hallottam, mindenkit csak az üzleti rész érdekel. Minden ilyen láncnak az elején jó lenni, ez most adott. De kb. 130.000 ft iszonyú sok pénz, és azt sem lehet tudni, van-e forgalomba hozatali engedélye. Állítólag van, de még nem látta senki.

Nagyon drágák a termékek, és csak táplálék kiegészítők tulajdon képen.

2011. nov. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
81%
Én már több MLM rendszerben részt vettem, eddig nem sok sikerrel.A kyani rendszer teljesen eltérő, mint az eddig megszokottak, és igen, ezzel valóban lehet keresni. :-) Az is igaz, hogy az emberek 99%át inkább az üzleti rész érdekli és nem a termékforgalmazás, de a rendszer működik, mert vannak benne kikötések, ami azt segíti elő,hogy legyen termékforgalmazás is.Na, és hát a termék pedig véleményem szerint szuperjó :-)
2011. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

Elég jó, itt lehet megrendelni, meg belépni is:

www.kyanishop.info

2012. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

Elég jó, itt lehet megrendelni, meg belépni is:

www.kyanishop.info

2012. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
bocsi..
2012. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Niko38 válasza:

58127. 2011.08.16. 15:47

bgpeter



Nem tudom mennyit hallottak már erről a termékről, ezért inkább a bemutatásával kezdeném.

Ez egy alaszkai áfonya kivonat, ami sokkal egészségesebb a hagyományos áfonyától.


Tudom, hogy sokan nem hisznek ezekben a termékekben. Viszont a Kyani mindenkinek ad egy hétre való adagot TELJESEN INGYEN és ha nem érzett javulást vagy úgy érzi nem kell több akkor egyszerűen nem rendel.


3 fő termék van:Kyani Sunrise, Kyani Nitrofx, Kyani Sunset. Ez a 3 termék segíti az Ön szervezetét a regenerálódásban, a lehető legjobb egészség fenntartásában és a betegségek elleni védelemben.


Előre elmondanám, hogy a termékek csak természetes anyagokat tartalmaznak. Annak szavatossági idejét is hőkezeléssel érik el.


A Kyani Sunrise: Tasakokban lehet kapni és egy napi adag van benne szirup formájában. Fontos: Reggel éhgyomorra kell bevenni és utána 20-30 percig ne fogyasszunk semmit. (még teát meg kávét se)

Az alábbi vitaminokat tartalmazza: Tiamin (B1), Riboflavin (B2), Niacin (B3), Pantoténsav (B5), B6 Vitamin, Folsav (B9), Biotin, C vitamin, D3 vitamin, E vitamin, Kolin, Taurin (igen ez található az energiaitalokban, de azt mesterségesen alkohol segítségével teszik, amúgy a természetben is megtalálható) valamint nyomelemek.


Kyani Nitrofx: Csepp formájában adagolható. Nitrogén-monoxidot tartalmaz, ami tágítja az ereket ezáltal javítja a közérzetet. Ezért a felfedezésért 1998-ban három orvos Nobel díjat is kapott. Fogyasztási javaslat: napi 1-2 ml szájon át.


Kyani Sunset: Ahogy a nevéból lehet következtetni, ezt a terméket este kell bevenni. E vitamint és Omega 3 zsírsavakat ötvözték egy tablettába. A zsírsavak az alaszkai vad Sockeye lazacból származnak, amely bizonyíthatóan a legtisztább rendelkezésre álló Omega 3 forrás. Fogyasztási javaslat: 3 tabletta vacsoránál.


Ez nem egy csodaszer, csupán egy "vitaminbomba" ami segíti a szervezetet a gyógyulásban, az egészség fenntartásában és a védekezésben.


Érde58127. 2011.08.16. 15:47

bgpeter



Nem tudom mennyit hallottak már erről a termékről, ezért inkább a bemutatásával kezdeném.

Ez egy alaszkai áfonya kivonat, ami sokkal egészségesebb a hagyományos áfonyától.


Tudom, hogy sokan nem hisznek ezekben a termékekben. Viszont a Kyani mindenkinek ad egy hétre való adagot TELJESEN INGYEN és ha nem érzett javulást vagy úgy érzi nem kell több akkor egyszerűen nem rendel.


3 fő termék van:Kyani Sunrise, Kyani Nitrofx, Kyani Sunset. Ez a 3 termék segíti az Ön szervezetét a regenerálódásban, a lehető legjobb egészség fenntartásában és a betegségek elleni védelemben.


Előre elmondanám, hogy a termékek csak természetes anyagokat tartalmaznak. Annak szavatossági idejét is hőkezeléssel érik el.


A Kyani Sunrise: Tasakokban lehet kapni és egy napi adag van benne szirup formájában. Fontos: Reggel éhgyomorra kell bevenni és utána 20-30 percig ne fogyasszunk semmit. (még teát meg kávét se)

Az alábbi vitaminokat tartalmazza: Tiamin (B1), Riboflavin (B2), Niacin (B3), Pantoténsav (B5), B6 Vitamin, Folsav (B9), Biotin, C vitamin, D3 vitamin, E vitamin, Kolin, Taurin (igen ez található az energiaitalokban, de azt mesterségesen alkohol segítségével teszik, amúgy a természetben is megtalálható) valamint nyomelemek.


Kyani Nitrofx: Csepp formájában adagolható. Nitrogén-monoxidot tartalmaz, ami tágítja az ereket ezáltal javítja a közérzetet. Ezért a felfedezésért 1998-ban három orvos Nobel díjat is kapott. Fogyasztási javaslat: napi 1-2 ml szájon át.


Kyani Sunset: Ahogy a nevéból lehet következtetni, ezt a terméket este kell bevenni. E vitamint és Omega 3 zsírsavakat ötvözték egy tablettába. A zsírsavak az alaszkai vad Sockeye lazacból származnak, amely bizonyíthatóan a legtisztább rendelkezésre álló Omega 3 forrás. Fogyasztási javaslat: 3 tabletta vacsoránál.


Ez nem egy csodaszer, csupán egy "vitaminbomba" ami segíti a szervezetet a gyógyulásban, az egészség fenntartásában és a védekezésben.


Érde58127. 2011.08.16. 15:47

bgpeter



Nem tudom mennyit hallottak már erről a termékről, ezért inkább a bemutatásával kezdeném.

Ez egy alaszkai áfonya kivonat, ami sokkal egészségesebb a hagyományos áfonyától.


Tudom, hogy sokan nem hisznek ezekben a termékekben. Viszont a Kyani mindenkinek ad egy hétre való adagot TELJESEN INGYEN és ha nem érzett javulást vagy úgy érzi nem kell több akkor egyszerűen nem rendel.


3 fő termék van:Kyani Sunrise, Kyani Nitrofx, Kyani Sunset. Ez a 3 termék segíti az Ön szervezetét a regenerálódásban, a lehető legjobb egészség fenntartásában és a betegségek elleni védelemben.


Előre elmondanám, hogy a termékek csak természetes anyagokat tartalmaznak. Annak szavatossági idejét is hőkezeléssel érik el.


A Kyani Sunrise: Tasakokban lehet kapni és egy napi adag van benne szirup formájában. Fontos: Reggel éhgyomorra kell bevenni és utána 20-30 percig ne fogyasszunk semmit. (még teát meg kávét se)

Az alábbi vitaminokat tartalmazza: Tiamin (B1), Riboflavin (B2), Niacin (B3), Pantoténsav (B5), B6 Vitamin, Folsav (B9), Biotin, C vitamin, D3 vitamin, E vitamin, Kolin, Taurin (igen ez található az energiaitalokban, de azt mesterségesen alkohol segítségével teszik, amúgy a természetben is megtalálható) valamint nyomelemek.


Kyani Nitrofx: Csepp formájában adagolható. Nitrogén-monoxidot tartalmaz, ami tágítja az ereket ezáltal javítja a közérzetet. Ezért a felfedezésért 1998-ban három orvos Nobel díjat is kapott. Fogyasztási javaslat: napi 1-2 ml szájon át.


Kyani Sunset: Ahogy a nevéból lehet következtetni, ezt a terméket este kell bevenni. E vitamint és Omega 3 zsírsavakat ötvözték egy tablettába. A zsírsavak az alaszkai vad Sockeye lazacból származnak, amely bizonyíthatóan a legtisztább rendelkezésre álló Omega 3 forrás. Fogyasztási javaslat: 3 tabletta vacsoránál.


Ez nem egy csodaszer, csupán egy "vitaminbomba" ami segíti a szervezetet a gyógyulásban, az egészség fenntartásában és a védekezésben.


Érdeklődni amazon38@freemail.hu

2012. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!