Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vízhajtó hatása miatt csalán...

Vízhajtó hatása miatt csalán teát ittam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ma vettem csalán teát,de h.lye voltam és nem olvastam utána.Az előbb ittam fél literrel (2 ek teát raktam bele),és egyből lehúztam.Lehet valami bajom,mert azt olvastam,hogy csak 2-3 decit lehet inni egy nap és azt is csak kortyonként.
2011. okt. 31. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Mielőtt még a vizet hajtaná mást fog meghajtani. Remélem, h van otthon elég wc-papír. Lehetséges, h csípni is fogja a kijáratot, így jó ha van otthon krémed.
2011. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a te szervezetedtol fugg, hogyan reagal, tehat tobbet fogsz pisilni, jol atmossa a vesedet, de nem hinnem, hogy hashajto hatasa is lenne. Valoban 3-4 cseszevel is meglehet inni naponta, de nem egyszerre. Verkepzo tulajdonsaga is van, tehat artani nem fog, sot kura szeruen erdemes fogyasztani.
2011. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nos csalán teát ittál, de a leírtak alapján nem lehet eldönteni, hogy ezt a vízhajtó hatása miatt tetted-e.


Amúgy egyszeri fogyasztás nem jelenthet gondot, persze egyéntől függ, hogy pontosan milyen hatása lesz. Persze nem is igazán az számít, hogy hány deci vízzel forralod le a csalánt, hanem hogy mennyi levelet forralsz le.

2011. nov. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, bár azt nem értem hogyan tudtál fél liter folyadákot egyszerre lehúzni?
2011. nov. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Láma szőrrel hatékonyabb
2011. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz egyszeri alkallommal, de lehet kellemetlen lesz...
2011. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Természetes anyagoktól nem lehet bajod te butus.
2011. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!