Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a leghatékonyabb méregtelen...

Mi a leghatékonyabb méregtelenítő?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 22:45
 1/10 A kérdező kommentje:
A spirulína alga kapszuláról jókat hallottam.Olyan érdekelne ami a nehézfémeket is kipucolja a szervezetből.
2011. nov. 6. 22:48
 2/10 anonim ***** válasza:
én béltisztításra egy nagyon jó és teljesen hatásosat tudok az a sós vizes eljárás az tényleg jól kipucol a bélhajlatokból is. Nem tudom hogy téged érdekel e ez, vagy egy átfogó méregtelenítést keresel.
2011. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Én kimegyek az udvarra és vascsővel püfölök egy korhadt tuskót. Minden mérgem elszáll!.. Csak ajánlani tudom.

Kérdezze meg háziorvosát vagy gyógyszerészét.

2011. nov. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nehez fem eltavolitasara,a Chlorella-Alga a legmegfelelöbb.Sokan hasznalajak,pl. az amalgam tömites eltavolitasa utan,hogy a szervezet telyesen kitisztuljon.A termeszet gyogyaszok is ezt irjak ki(Ausztriaban,Nemetorszagban),olyanoknak is,akik a munkahelyükön,folyamatosan,mergeknek vannak kiteve,különbözö gyarakban.En most fogom megvenni,a pajzsmirigy betegsegem miatt,alulmüködes+Hashimoto.
2011. nov. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A 7:20-as válaszadóhoz csak csatlakozni tudok, mert a világ legjobb méreganyag kipucolója a chlorella alga. Az íze kicsit necces, de gyümölcslébe téve már nem lehetetlen vállalkozás:))

Kemoterápiás ismerősömből csodálaltosan szedi ki a nemkívánatos kemós lerakódásokat, és szünnek meg folyamatosan a mellékhatások.

Jó méregtelenítő még a nyers búzafűlé is.

2011. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Sósav!
2011. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az útifű maghéj jó a belek tisztítására.

Egyébként pedig az egészséges életmód. Lúgosítani kell, azaz:

- Kerüld a feldolgozott élelmiszereket, élvezeti cikkeket, húst, fehérlisztet, állati zsiradékot, cukrot. Helyette főleg friss gyümölcsöket, zöldségféléket, egyél, mert a bennük levő C-vitamin kell az immunrendszer megfelelő működéséhez

- Kerüld a dohányzást. Ha mégsem tudsz lemondani róla, akkor szedjél naponta 500-1000 mg-os C-vitamin tablettát

- Mozogj rendszeresen a friss levegőn (legjobb, ha olyankor teszed, amikor van némi napfény is)

- Napi 2 liter víz legalább

- Az étkezés lehetőleg mindig ugyanabban az időben történjen, reggel mindenképpen, este viszont már ne nagyon (hogy pihenni tudjon a gyomor)

- Alvás: szintén legyen egy meghatározott rendje. Fél 10 / 10-kor érdemes elmenni aludni, mert akkor regenerálódik legjobban a szervezet

- Kerüld a túlzott stresszt és idegeskedést. Próbálj mindig jókedvű és derűs maradni. Nem olyan képmutató, amerikai stílusban, hanem ha megjelenik egy lelki probléma, a lehető legrövidebb időn belül oldd meg. A tartósan fennálló negatív érzelmek, stressz nagyon megviselik a szervezetet, és komoly betegségeket okozhatnak.

- Ne vállalj túl sokat, de túl keveset sem, mert a tétlenség sincs túl jó hatással az emberre


Röviden ezek lennének az alapelvek.

2011. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)az értelmes válaszolóknak megy a zöld kéz:)
2011. nov. 9. 18:34
 9/10 anonim ***** válasza:

A veséd meg a májad. Ha nem tartod értelmes válasznak, különösebben nem ártasz vele nekem. Magadnak annál inkább, mert akkor is ez az igazság, ha tudatlanságodban vagy rögeszméidtől vezérelve ragaszkodsz a csodaszerekhez. EGÉSZSÉGES embernek nincs szüksége méregtelenítésre, még akkor sem, ha a jól képzett MARKETINGESEK (értsd: reklámszakemberek!!! és még véletlenül sem hozzáértők vagy orvosok) ezt ajánlják.

Törekedj az egészséges táplálkozásra, sportolj, kerüld a stresszt - ez a legtöbb, amit megtehetsz, minden más humbug.

2011. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nikaa11 ***** válasza:
a leghatékonyabb módszer ami teljes tisztitást végez a szénpor,de azt kellő tekintettel kell használlni.az tuti mindent kitisztit.nem véletlenül mondják hogy a kigyó-skorpio mérget is hatástalanitja.
2011. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!