Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a boltról?

Figyelt kérdés

[link]

Nem túl régen lehetnek a piacon, és a saját gyártmányú multivitaminjaik szinte egy az egyben ugyan azok, mint az egyik konkurens bolté, ami egyébként a konkurencia saját összetétele. Ha ez még nem lenne gyanús, itt majdnem fele annyiba kerül, ráadásul mindenféle minősítése is van. Nem tudom mit higgyek, félek nincs benne az, amit ráírnak. Viszont árban nagyon megérné. Vélemények?


2011. nov. 28. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj ki olyan terméket, aminek már ismered a hatásfokát, így tehetsz vele próbát. Az általában igaz, hogy nem minden esetben van arányban az ár a minőséggel.
2011. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 JKVITAMIN válasza:
A Jó Közérzet Vitamin 6 éve van a piacon. Ezt a szóban forgó termék a mi fejlesztésünk és mi kezdtük el először forgalmazni magyarországon, annak ellenére hogy más cégek látszólag ugyanezt a terméket saját fejlesztésként árusitják. A termékeinkből minden gyártást bevizsgáltatunk, és OETI valamint ANTSZ engedélyekkel is rendelkeznek. A termékeken feltüntetett mennyiségek benne vannak a kapszulákban.
2012. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, kiemelten az érintettől.

Annyival kiigazítanám a kérdést, hogy számomra sem volt világos, hogy az összeállítás honnan is ered. A konkurens cég elnevezése nyomán gondoltam csak azt, hogy az összeállítás az övék, bár ezt konkrétan ők sem írják sehol sem.

Továbbá a JKVitamin már jóval idősebb, mint gondoltam, mentségemre szóljon, hogy ezt a piacot nemigazán reklámozzák. Temérdek cég van, aki az interneten kívül sehol sem hirdet, ellenben a "hagyományosabb" vitamincsaládokkal, egyéb egészséget hirdető termékekkel, amik reklámjait gyakorlatilag el sem lehet kerülni.


De a kérdés világos volt, a válaszokból ítélve. Adott ezernyi különböző vitamincsalád, és belefutok kettőbe, amik gyakorlatilag megegyeznek. "Az olyan emberek mint én, nem hisznek a véletlenekben." És most is így lett, bár a mögöttes sztori nem igazán mesébe illő, sőt, pont a valóság ridegségéről szól.


A konkurenciát nem kívánom megnevezni, jót rosszat pedig senkiről nem állítok.

Azt azonban szabadjon megjegyeznem, a JKVitaminról kifejezetten jó véleménnyel vagyok. Üzletileg maximálisan korrekt cég benyomását keltik, őszinte válaszokkal, egyenes üzletpolitikával állnak ki egy eléggé ingoványos piacra. Ebben az iparban nehéz tisztán látni. Hatalmas üzlet az egészség, és nehéz eldönteni mivel járunk jól, és mikor kapunk valódi válaszokat, pláne olyantól, aki ezzel keresi a kenyerét.

2012. febr. 18. 12:30
 4/4 JKVITAMIN válasza:
Köszönjük az elismerő szavakat, úgy véljük ez igy teljes, nem igényel kiegészitést :)
2012. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!