Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rendelt már valaki innen? Mi...

Rendelt már valaki innen? Mi a véleményetek erről a boltról?

Figyelt kérdés

[link]


Csak azért kérdem, mert árban (kiszállítási díjat is beleértve) eléggé jónak látszik.


2010. nov. 19. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendelj Ipponból. ipon.hu. Az is olcsó és megbízhatóak.
2010. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Árukeresőn eléggé vegyes értékeléseket kapott. Sokan írták, hogy szívatták őket a garanciális ügyintézéssel, meg hogy hibás terméket vittek ki. Azért parázok, mert elég messze lakok Pesttől. Innen meg a garancia intézése is nehezebb lenne. Csak nálunk ugye minden drágább.
2010. nov. 20. 11:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki írhatna konkrét tapasztalatot arról a boltról is, amihez én adtam meg a linket és az Iponról is.
2010. nov. 20. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:
iponról rendeltem az egész gépet, hibátlanul meg is jött minden.
2010. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is iponról rendeltem, gyári hibás cumót kaptam, de határidőn belül kicserélték és kaptam egy márkásabb videókártyát helyette :)

Végig korrektek voltak, nem flegmáztak, segítőkészek voltak.

Arról ők nem tehetnek, hogy hibásan kapják meg a hardwereket.

2010. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyébként ti vidékiek vagytok ?

Mert nekem, ha gyári hibás cuccot hoznának, akkor csak a garanciafutárban bízhatok. Messze vagyok ahhoz Pesttől, hogy én magam menjek be a boltba.

2010. nov. 21. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!