Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen hatással lesz a szervez...

Milyen hatással lesz a szervezetemre ha kb 1.5 óra alatt megiszom 1.5 liter kristály tiszta friss vizet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 23:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Semmi különös, de annyit én 5 perc alatt megiszom, majd kb 20 perc múlva ki is pisálom!
2012. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem hogy milyen tisztaságu a bőröd mondjuk az arcodon vagy a hátadon mert én bőrtisztitás és a testem mosására iszom mivel mostanság a bőröm nagyon szennyezett)miteszer,pattanás,zsirhólyag. stb)
2012. jan. 4. 23:37
 3/15 A kérdező kommentje:
nekem is sikerült meginni kb 20 perc alatt.
2012. jan. 4. 23:37
 4/15 anonim ***** válasza:

Ettől semmi bajod nem lehet, de a problémáid ettől még nem fognak elmúlni. Folyamatosan, minden nap 2-3 liter vizet kell inni és azzal, hogy hirtelen iszod meg csak azt éred el vele, hogy átfolyik a veséden, de a szervezeted nem tud telítődni vízzel.

Ha rászoksz a megfelelő folyadék fogyasztásra, akkor majd néhány héten belül fogod látni a különbséget.

2012. jan. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 tazpapa75 válasza:
Ha egyszerre megiszod, akkor minimum meghajt, maximum béka nő a hasadba!!!!:-))
2012. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
A pattanások nem feltétlen a dehidratált bőr miatt lehetnek. A napi bevitel az a 2-3 liter, de ez tényleg igaz, hogyha gyorsan fogyasztod el, kipisiled az egészet és semmi értelme. Én javasolnám hogy szedj Supradin pezsgőtablettát, mert valószínűleg vitamin hiányod is van. És szerintem B VITAMIN.
2012. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Múltkor haverral fogadtunk, hogy meg tudok-e inni 2,5 litert egy húzásra. Sikerült :-)
2012. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss kedves vitaminhiányt diagnosztizáló válaszoló.Ez nem volt valami szakszerü válasz mivel nemmondtál sem konkrét B vitamint sem indoklást hogy miért is gondolod hogy B vitamin hiányom van.Különben annyit igazán illene tudnod hogy a B az egy komplex és nem csak 1 vitamin mint pl a C.Akkor legyél szives elnézést kérni hogy igy kioktattál egy egészségügyet tanulót aki mát konyit a dietetikához, igaz nem vagyok sem gasztroenterologus sem dietetikus akkoris annyit todok hogy mi a B komplex és nem tünteti el a miteszereket.Egyébként 1 hónapja szedtem ki egy kura Supradynt csak nem pezsgőtabletta formájában hanem hagyományos formában.
2012. jan. 7. 19:07
 9/15 anonim válasza:
Semmi bajod sem lesz tőle.
2012. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Ha egészségügyet tanulsz, miért laikus személyektől kérdezed? Én sem vagyok orvos, de azt tudom hogy a B vitamin és ahogy ezt te is mondtad nem csak egyből áll. Van B6,b12,B1,stb... de azt tudom hogy a B vitamin felelős a bőrért, a hajért és a körmökért is.Én B-maxot szedtem, Dr. Chein patikájából, és rendbe jött minden.


Ezt még olvasd el... A nikotinsavamid- és a nikotinsav-hiány


Bőrgyógyászati, emésztőszervi és idegrendszeri tünetekkel fellépő betegséggel, az úgynevezett pellagrával kell számolni súlyos nikotinsavamid- és nikotinsav-hiány esetén.

A B6-vitamin-hiány


A B6-vitamin hiánya bőrbetegségeket, fokozott faggyútermelést, szájgyulladást, valamint ideggyulladást okoz, továbbá a görcsküszöb csökkenéséhez vezet.

2012. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!