Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A kristálygomba kinek mennyire...

A kristálygomba kinek mennyire jött be?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tényleg annyira hatásos, mint ahogyan azt sok oldalon olvasni lehet? Én egy hete iszom, kb naponta olyan 1 litert, vagy 0,5 litert, mikor mennyit. Annyit vettem észre, hogy nyugodtabban alszok, nem kelek fel olyan sokat,de lehet, hogy szimplán fáradtabb vagyok :) Azt is hallottam, hogy aki rendszeresen issza, annak jobb a közérzete. Akkor ezek szerint a rendszeres szorongáson is segít? Mert annak nagyon örülnék :)
2012. jan. 18. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a japánkristályra gondolsz:

én majdnem egy évig ittam rendszeresen kb 1 litert naponta.

A székletet normalizálta, nem jött ki rajtam a seborrohea, ami előtte megkeserített, viszont híztam tőle.

2012. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

A nagynéném viszont fogyott tőle, rendszeresen issza. Sokkal jobb lett az állóképessége, betegségei miatt /amit pontosan nem ismerek / állandóan szédült, ami a kristálygomba fogyasztása óta elmúlt és tudomásom szerint nem szed gyógyszert sem. Van neki felesleges gombája, kidobni sajnálja, hátha kell valakinek ingyen Kiskunhalas környékén.

2012. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jan. 20. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!