Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan éljem túl?

Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés
most tettem le a cigit mert a szivem sokatt fájt aztán a fejem is elkezdett aztál mindenhol szúrt és szoritott, most már abbahagytam de mivel javithatnák rajta igy utolag?
2012. jan. 21. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Utólg semmivel. Szép lassan majd regenerálódsz valamelyest. Legyél kint sokat a levegőn, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, igyál sok vizet. Sportolj, ha teheted.
2012. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
futás megfelel? csak mert az trheli a szivet
2012. jan. 21. 21:10
 3/10 A kérdező kommentje:
terheli
2012. jan. 21. 21:11
 4/10 anonim ***** válasza:

a legtöbb sport terheli valamennyire a szívet

futásnál se mindegy, hogy Usain Bolt-tempóban vagy kocogásban műveled-e


én azt javasolnám, hogy ússz - nyilván mell- és/vagy gyorsúszásban, hogy minél többet(!) víz alatt

2012. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1 szál cigi hatását 40 kg citrom (!) semlegesíti!
2012. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legjobb szívtorna a lépcsőzés. Ezt a japánok állítják. Az ember uigyanis a teljes súlyát viszi felfelé.
2012. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
negyven? ok szaladok is meggazdagitani a zöldségest
2012. jan. 23. 19:14
 8/10 anonim válasza:
Vagy esetleg ha szereted az állatokat, menj lovagolni :) Nagyon jól átmozgatja mindenedet, elfáraszt, ugyanakkor lelkileg teljesen feltölt.
2012. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a 40kg citrom valószínűleg egy gyenge poén akart lenni. Az úszás, a futás, és a kerékpározás tényleg jó rá, ugyanis igénybe veszik a tüdőt, a folyamatos erős be- és kilégzéstől pedig tisztulni fog a tüdőd, hosszú távon nő a kapacitása is. Vannak ezen kívül teák, ezeknek a gőzét kell belélegeztetni, amik talán jók lehetnek, bár én még nem próbáltam. Sok zöldség meg gyümölcs, sok víz, mozgás, meg mehetne mellé valami multivitamin meg c-vitamin és jönni fog a hatás, bár nem gyorsan. Lassú folyamat lesz, gondolj bele mennyi cucc levan rakodva ha már fejed is fáj meg a szíved is. Sok sikert, ne add fel!
2012. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Még várnod kell míg a cigaretta teljes mértékben kiürül a szervezetedből, de nyilván gyorsítja a folyamatot ha sportolsz, ezért jobb ha elkezded, meg egészségesen kezdesz el élni.
2012. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!