Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Csontkovácshoz szeretnék...

Csontkovácshoz szeretnék menni, csak nagyon félek hogy fájni fog, valós a félelmem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 09:26
 1/6 LeGrady ***** válasza:
Valós. De utána jobb lesz. Ha megkéred, biztos elmodja mikor mire számíts, és ha előre tudod, akkor kevésbé ér sokként.
2012. márc. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm volt és valós a félelmed. Ha meg be is van gyulladva valamelyik testrészed, akkor még rosszabb is lehet tőle. Kezelést és gyógytornát javasolok ebben az esetben.
2012. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TomMunk ***** válasza:
IGEN! Fájni fog, ha nem mész el időben. Van egy ismerősöm, aki nem ment időben (6-7 hét) csontkovácshoz, és most teljesen szét van a térde. Van amikor állni sem tud. De persze mindenki más. Ha el mész, akkor lehet, hogy fájni fog, de biztosan nem jobban, mint egy fogfúrás. Ha jobban fájna, akkor altatnának, hisz ők is emberek.
2012. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fájni fog, de ha jó csontkovácshoz mész, akkor utána sokkal jobb lesz, és komoly betegségeket előzhetsz meg vele/gyógyulhatsz.
2012. márc. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem nem volt semmi bajom, csak gondoltam kipróbálom milyen is ez, hát nekem egyáltalán enm fájt, mondta h utána lehet izomlázam,. de az se volt.


lehet rossz csontkovácsnál voltam? :/ mondjuk nem is kért sokat aszem 3500 ft volt 1 óra

2012. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kb. négyszer voltam csontkovácsnál, mert gerincferdülésem volt. Egy alkalomra 6500 Ft-ot kellett fizetnem, és egyáltalán nem fájt, sőt, kifejezetten élveztem. Inkább úgy tudnám leírni, először alaposan átmasszíroz, majd megropogtatja a csontokat, de nem fájdalmas, bár ez attól függ, milyen panasszal fordulsz hozzá. Mindenesetre nyugodtan menj el, és ne félj egyáltalán, mert utána tényleg új embernek fogod érezni magad!
2012. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!