Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tanulási nehézségeim és...

Tanulási nehézségeim és karrier-félelmem van (számomra) nyomós okokból, elmenjek erre a beszélgetésre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kedves Athénés Diák!


Új mentálhigiénés szolgáltatás az ATHÉNÉ Szakközépiskolában!


Valami nem úgy megy számodra, ahogy kellene? Esetleg szeretnél egy kicsit többet tudni magadról?


Keresd fel az Athéné mentálhigiénés tanácsadó pszichológusát, aki minden szerdán 12-15 óra között az A4-es teremben várja az Athénés hallgatókat ingyenes konzultációra. Célom, hogy támogatást nyújtsak a különböző élethelyzetekből eredő krízisek esetén. Hogy milyen kérdésekkel keresheted fel a tanácsadót? Nézzünk néhány példát: párkapcsolat, stressz, szorongás, alvászavar, étkezési rendellenesség (pl.:

anorexia, bulimia) szenvedélybetegségek (pl.: cigi, alkohol, drog, számítógép függőség stb.) vagy tanulási nehézségek, karrier-félelmek, életvezetési kérdések és minden olyan egyéb dolog, ami idegesít vagy kiborít magaddal kapcsolatosan vagy a környezetedben!


Üdvözlettel és várakozással;


S. Levente

06-30-386-9898

www.human-service.hu



ezt a levelet az iskola küldte ahova járok. igazából nem szerettem az agykurkászokat, de belegondoltam, hogy lényegében csak páromnak mondom el és neki is fél évente tudok valami bensőségeset mondani magamról, és semmi eredményre nem jutok mert nem tud mit mondani.

gondolom ha elmennék ehhez a férfihez többet tudna mondani és a szorongásaimat valamilyen szinten feltudja oldani.

szerintetek jó lenne elmenni? amit írtam az történne?


2011. okt. 17. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó, menj el!
2011. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen próbáld ki. Beszélj neki h milyen nehézségek vannak a tanulásban mikekl próbálkoztál. Igen ehhez kell egy bizalom is tehát teljesen rendben van ha elsőre nem mondod el a nyomós okot amiért nehézségek vannak tanulásban. Ehhez kell egyfajta bizalom, ami egy idő után kialakul.

Próbáld ki, élj a lehetőséggel.

2011. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!