Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A böjtöléstől elmúlnak a...

A böjtöléstől elmúlnak a pattanások?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, sőt a méregtelenítési folyamat során fokozottabban előjöhetnek. Utána jó hatással lehet a bőrödre.
2012. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pacsi ***** válasza:
nekem multivitamintól csappant meg nagyon a számuk. Nem tudom, a böjtölés miért segítene ezen.
2012. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A pattanásaidtól akkor szabadulsz meg ha a zsíros magvakat és marhahúst, disznóhúst csökkented. Egy méregtelenítő tea kúra és antibakteriális szappannal való mosakodás. Egy hét után van eredmény. Fokozhatod a pattanások eltüntetését ha aktív balzsamot használsz.
2012. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 jikanv ***** válasza:

Bojtoles nem hasznal a pattanasoknak. Semmi koze hozza. Az olajos bor a problema. A SEBUM felgyulik es osszegyujti a sok halott lepergo bort ami aztan az olaj miatt ott marad a szortuszokben es gyulladast okoz es attol van a pattanas. Ez egy nagyon alap magyarazat de ez a lenyege. Attol fugg hol a pattanas. Ha a testen akkor a lazabb ruhat kell viselni, Nem feszeset ami irritalja a bort es elosegiti a SEBUM felgyulemleset.


Ha az arcon akkor nem szabad vakarni, nem szabad dorgolni vagy erosen mosni. Nem szabad olyan testapolo kremneket hasznalni ami olaj alapu, stb tsb. Ezt egybekent ugy hivjak hogy ACNE.


Az ACNE-nek tobb valtozata is van es azt is jo tudni milyen ACNE van neked, mert lehet mas therapia kell annak akinek a hatan vagy mellen van, mint akinek az arcan. Itt tobbet olvashatsz rola de ha nem beszelsz angolul akkor hasznald a google forditot. [link]

2012. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a tejtől és/vagy a cukortól jönnek elő. Próbáld ki, hogy mi van, ha ezeket elhagyod.
2012. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én a házipatikában sosem bíztam. én 3-4 éve küzdök a problémával és nálam az "orvos" vált be. rendszeres gyógyszeres kezelés alatt állok, semmi bajom a gyógyszerektől és lényeges a változás. mindenképp menj el dokihoz, mert lehet, hogy személyreszabott kezelésre van szükség.
2012. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 balkalolka ***** válasza:
Majdnem két évtizeden keresztül mérgezett gyógyszerekkel a bőrgyógyászom a pattanásaim miatt, végül én jöttem rá hogy a tejmentes diéta a megoldás. Nem érdekük hogy egészséges legyél, az az érdekük hogy gyógyszerekre költs, lehetőleg minél többet.
2012. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!