Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A són kívül van még olyan...

A són kívül van még olyan anyag ami megköti a vizet a szervezetben?

Figyelt kérdés
Cukor pl. megköti?
2012. ápr. 5. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan mereganyagok amiket a maj nem tud feldolgozni, es a szervet elraktarozza.
2012. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szervezet :-)
2012. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De, hogy lehet méregteleníteni, ha az összes élelmiszer tele van mérgekkel, beleértve az agyon műtrágyázott, növényvédőszerezett és még ki tudja mi mindennel kezelt zöldségeket és gyümölcsöket is? (Költői kérdés volt.)
2012. ápr. 10. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Az útifűmaghéj megköti...ha erre gondoltál.Az előbbi gondolataid ellenére érdemes azért olykor tehermentesíteni a szervezetet,tisztítani a vastagbélben pangó ételmaradékokat,hogy ne okozzon betegséget.Nyilván a ma embere durván szólva az étellel is mérgezi magát szinte,de reméljük,...nem is tudom,mit reméljünk:)
2012. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehez kerdes. Sokan szeretnek tudni a megoldast. A nyirokrendszer erositese a meregtelenitest javitja pl. Bio etelek fogyasztasa, bar tudom hogy draga. Meg amit a 3. irt, hogy a belek tisztitasa. Szauna jo lehet ra, meg sok folyadek, meg szerintem ez osszetett dolog, egy eletmod. Enyhen vizhajto teak, zoldtea, csalan stb. este nem kell enni keson. SZerintem errol nagyon sokat lehente irni:-)
2012. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak jóga klubok ahol lehet méregteleníteni, adnak ilyen sós folyadékot, amiből sokat kell inni, és hasmenésed lesz tőle, de így kitisztul a bélrendszered. És utána csak pár napig csak azt lehet enni amit ott adnak, nehogy tönkre menjenek a beleid.
2012. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!