Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A csirkecombtól lehet kiütést...

A csirkecombtól lehet kiütést kapni?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem a hentesnél 2 (termetes) csirkecombot, otthon vettem észre, hogy tiszta zsír volt az egész belül is, ilyet még nem láttam. Mikor kisütöttem, összementek fele akkorára, pedig 2x akkorák voltak mint a normál méret. Másnap pici piros kiütések lettek az arcomon a homlokomon. Lehet, hogy volt valami a húsban? Arra gondoltam, hogy esetleg "feltúrbózták" az állatokat valami szerrel.
2012. ápr. 12. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg mindenre lehet allergiás valaki, de nem valószínű, hogy a csirkétől van. nem próbáltál az arcodra új krémet, vagy valamit?
2012. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De, egy 100% növényi alapú, teljesen vegyszermentes krémet, Weleda: baby and kinn)


(Tartalmaz: mandula olaj, víz, gyapjú viasz, alkohol, zsírsav glicerid, méhviasz, körömvirág kivonat, xantan természetes forrásból, természetes illóolajok keveréke.) Lehet, hogy ettől? A gyapjúra egyébként tényleg allergiás vagyok, de ez gyapjú viasz, nem gyapjú.

2012. ápr. 12. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább erre tippelek, nem a csirkére. Az ilyen természetes alapú krémek jobbak ugyan, mint a vegyszeresek, de erre is lehet allergia. Van, aki az illóolajokra is érzékeny.
2012. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már el is múlt és nem a krém miatt volt, mert azt azóta is használtam. Nyilván a hús volt, nem véletlenül volt 2x akkora mint a normális méret és hihetetlenül zsíros. Állítólag akkor ilyen a hús, ha nagy mennyiségű hormonnal kezelik az állatot és valószínűleg le is antibiotikumozták. Normál körülmények között a hús semmilyen problémát nem okoz.
2012. ápr. 13. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!