Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Poliofázisos alvás, mégis hogyan?

Poliofázisos alvás, mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolom sokan hallottatok már a poliofázisos alvásról, amivel kb. 2-2,5 órára csökkenthető az alvásidő. Az lenne a kérdésem, hogy azokat "az egyén hat 20-25 perces rövidebb pihenést iktat be minden negyedik óra után" , hogy tudok elaludni egymás után többször 20-25 percenként és hogy kelek fel egymás után negyed óránként hatszor?


Szeretnék belevágni, de fogalmam sincs hogyan tudnék ennyire pontosan alkalmazkodni hozzá. Mindenféle tanácsra kíváncsi lennék, Köszönöm!



2012. ápr. 17. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, hogy tud elaludni, meg felkelni. Erre a célra okostelefonokra külön programok vannak, amík segítenek az ütemezésben (konkrétat nem tudok mondani, de hallottam). Szerintem inkább az a kérdés, hogy tudja ezt bárki is beleilleszteni a napirendjébe? Van aki suliba jár, van aki dolgozik. Egyik helyen se engedik, hogy aludjon az ember.
2012. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha kétszer alszol vagy háromszor már az is jó, egy kisebb alvást szerintem be lehet illeszteni. Én még nem próbáltam, csak néha, ha éjszaka keveset alszom akkor nappal is alszom egy kicsit :D
2012. máj. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!