Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Lanolint szeretnék vásárolni...

Lanolint szeretnék vásárolni kozmetikai célra, de a gyógyszertárakban nem adnak ki alapanyagot. Hol vehetnék tiszta, jó minőségűt?

Figyelt kérdés

Bp. X ker környéke, Örs, Köki, Kispest, Erzsébet környéke érdekelne...

köszönöm



2012. ápr. 21. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a patikában lehet kapni. 18 ker. Diána gyógyszertár.


Cím:

1188 Budapest

Nemes utca 16.


Telefon:

06-1-292-1044



Fax:

06-1-292-1044



de hívd fel őket mielőtt elindulsz. Én is vettem, mikor szülés előtt álltam, mert ezzel be lehetett kenni a mellünk, nem ártott a babának, szülésfelkészítőn ajánlotta a dokinő.

2012. ápr. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, nagyon köszönöm, én is pontosan erre használtam :-), de egy nagyon drága beszerezhetetlen fajtáját, ami most fogyott el, de használat közben rájöttem, hogy minden egyéb száraz területre fantasztikus, ezért kéne.


Köszi, majd hívom őket.

2012. ápr. 24. 06:49
 3/3 anonim válasza:

Kerdezo, erdekelne, hogy voltal-e a fent emlitett gyogyszertarban? Engem is elhajtottak a gyogyszertarbol, es jo lenne egy olyan helyre menni, ahol tuti adnak ki.


Es ha igen, mennyi volt? ;)

2014. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!