Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Miért nem érintkezhet fémmel...

Miért nem érintkezhet fémmel a tibeti kefírgomba?

Figyelt kérdés
Véletlenül fém kanállal kavargattam amikor átszűrtem,és most nem tudom ki kell-e dobnom az egészet,vagy ez az egy alkalom nem tett benne komolyabb kárt?

2012. ápr. 28. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nem szabad ,hogy fémmel ,,érintkezzen"a kefirgomba,mert kioldja és átveszi a fémet,és ugyebár,ilyen formában a fém mérgező a szervezetre..Azonban az az érintkezés amit leírtál,nem vészes,mert ennyi idő alatt nem tud reakcióba lépni a gomba a fémmel,tehát ne dobd ki,semmi baja nem lett a gombádnak.
2012. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat.
2012. máj. 4. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a fémes dolgot én sem egészen értem, de mindennek amihez az egészséghez köze van és el kell készíteni az nem érintkezhet fémmel xD mármint mindig ezt hallom ha kamilla teát csinálok, ha gombás italokat készítek, stb...


Állítólag az is gáz h fém étkezőeszközöket használunk. úgy tudom nem jó többek között a fogaknak.


valami negatív dolog történik részecske szinten, amit nem tudok elmondani, mert magam sem értem teljesen :)

2012. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. máj. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!