Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tibeti kefirgomba! Veszprém...

Tibeti kefirgomba! Veszprém és Csongrád megyében szívesen ajándékoznék! Kell valakinek?

Figyelt kérdés

Imádott gombáim nagyon szaporák, kidobni pedig nem szeretném őket. A családot, ismerősöket már elláttam velük, ezért nincs többnek gazdája. Veszprémben lakom, de Szegedre is gyakran járok. Ha kell valakinek a környékről, szívesen adok, ingyen! Nekem nagyon bevált, valóban hatásosak. Aki nem ismerné, annak íme egy kis tájékoztató:


"A gombát tibeti szerzetesek tenyésztették, és a következő gyógyító erőkkel bír:


1. A szervezet ellenálló képességét helyreállítja.

2. Meggyógyítja a szívbetegségeket, s a szív érrendszerét és szétbomlasztja a koleszterint a vérerekben.

3. Meggyógyítja a hasnyálmirigy, a máj és a lép betegségeit.

4. Meggyógyítja az epét, kitisztítja az epevezetéket, a patkóbelet és szétbontja az epekövet.

5. Meggyógyítja a gyomrot és a bélcsatornát, a patkóbelet és eltünteti a fekélyeket.

6. A gomba antibiotikumot képez a szervezetben, és ezáltal meggyógyítja a gyulladásokat.

7. Optimalizálja a vérnyomást.

8. Meggyógyítja a beteg vesét és kontrolálja a húgyelvezető utakat.

9. Visszatartja és fékezi a metasztázisok újra fellépését.

10. Megakadályozza a gyors öregedést.

11. Megszünteti a test petyhüdtségét és a megterhelés (stressz) okozta fáradtságot.

12. A gomba mindennemű, az élethez szükséges vitamint tartalmaz.


Alkalmazási tanács 1 személy részére:


Kb. 2 evőkanálnyi mennyiségnek megfelelő gombát leöntünk 2,5 dl felfőzetlen tejjel (kizárólag friss, zacskós tej alkalmas, vagy házi tej). 24 óra múlva átszűrjük műanyag szitán. Az átszűréshez segítségül csak műanyagból vagy fából készült kanalat használhatunk. Az átszűrt joghurt kész a fogyasztásra. A szitában maradt gombát folyó hideg víz alatt leöblítjük, majd a kitisztított üvegbe visszatöltjük és 2,5 dl tejjel újra felöntjük. Az üveget a konyhában, szobahőmérsékleten, fedetlenül tartjuk. Nem szabad hideg helyre vagy hűtőbe rakni.


A gomba fémmel nem érintkezhet!


Kúra


A joghurtot este közvetlen a lefekvés előtt fogyasztjuk el.


A kúra időtartama 20 nap, ezután 10 nap pihenő következik.


A kúrát addig folytatjuk, amíg az egészségi állapot helyreáll.


Figyelem!


Ha a gomba nem kap elegendő tejet, fekete lesz és 24 óra múlva elveszti a gyógyító erejét, elpusztul. Tehát a 10 napos pihenő alatt is rendszeresen meg kell tisztítani, és a tejjel ellátni. Az egészséges gomba 17 nap alatt duplájára szaporodik, ekkor meg lehet felezni és az egyik felét másnak lehet adni. A gomba szaporodásával arányosan a tej mennyiségét is megfelelően növelni kell.


A gombát egy professzor hozta Magyarországra, aki 5 évig dolgozott Indiában. Májrákban megbetegedett és a Tibeti szerzetesek ezzel kezelték. Meggyógyultan tért vissza és hazatérésekor a szerzetesek egy adag gombát adtak neki, amit hazahozott."


Ha érdekel valakit, nyugodtan írjon!


2011. jún. 14. 19:46
 1/6 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy ennek milyen íze van? És esetleg lehet valamivel ízesíteni?
2011. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából erős kefir íze van. Egyáltalán nem rossz. Én még nem ízesítettem, de nem kizárt, hogy lehet. Sajnos nem néztem utána...:)
2011. jún. 14. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:

én Budpesti vagyok és pár éve anyukám kapott ilyen gombát a kolléganőjétől, pár hónapig ittuk de utána tönkrementek

szeretnék újra

nem tudod esetleg hol lehet Pest környékén hozzájutni?

2011. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Itt talán tudsz érdeklődni:


[link]


Jó egészséget!

2011. jún. 15. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Van tibeti joghurt gomba és kaukázusi kefir gomba,tudom,mert nekem is van.Most akkor ez melyik?
2011. júl. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi ,most olvasom,ha erős akkor ez kaukázusi kefir és ha nagyra tud nőni a gomba maga,ha pici apró akkor tibeti joghurt..és akkor selymesebb íze van,mint a milli jangának....előző is én voltam.
2011. júl. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!