Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan lehetne egy nyári...

Hogyan lehetne egy nyári szünet alatt lefogyni?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, jelenleg 81 kg, úgy érzem muszáj lenne a szünidő alatt minimum 5 kilót leadni, egészségesen étkezem, sok gyümölcsöt és zöldséget eszek, úgy gondoltam a nyári szünet alatt reggelente elkezdek futni, ez jó ötlet? Mit tehetnék még?
2012. máj. 6. 21:13
 1/6 anonim válasza:
igen jó ötlet a futás de esetleg járj el edzeni például konditerembe vagy otthon csinálj gyakorlatokat
2012. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
81 kilóval azért óvatosan a futással, talán a bicikli jobb lenne. Sok sikert!
2012. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mért óvatosan? mennyit kéne bicikliznem?
2012. máj. 6. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzékenyek a térdeid, esetleg megsérülhetnek. Hogy mennyit biciklizz? Amennyi jólesik. Mondjuk hetente 3x1 órát.
2012. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tóth Bulcsú válasza:
100%
Én tavaly nyáron leadtam 15 kilót, bár az már inkább életmódváltás volt. Nem ettem semmi élesztős, lisztes, szénhidrátos kaját, sem cukros üdítőket. Emellett napi 2 órás kardioedzéseket tartottam, és kb. havonta fogytam 5 kilót természetesen. Azóta is így táplálkozom. A futás nem rossz, de én olyat hallottam, hogy kb. fél óra folyamatos futás után kezdi el égetni a szervezet a zsírt. Az, hogy ez most kamu, avagy sem, nem tudom, de valamennyit biztosan használ.
2012. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem ajánlatos a futás a térdek miatt, de a biciklizéshez úgy kell hozzáállni, hogy sokat, gyorsan. Én tavaly 14 éves voltam, 74 kiló és 3 hét alatt 5 kilót adtam le csupán sporttal: kb 35-40 kilométert mindennap 2 óra alatt folyamatos tempóban megtettem. De nem ajánlom, hogy 21-szer megtedd ugyanazt az utat, mert ráunsz, és arra eszmélsz, hogy ez nagyon fárasztó. Zenehallgatás is sokat segít, dinamikusabb tempójú zenével persze, és nem forgalomban, mert balesetveszélyes.

De, hogyha igazán hatékonnyá akarod tenni az edzéstervet íme: [link] itt keress egy női diétás étrendet (mert fiúknak csak tömegnövelő van) és egy körülbelül 1500 kalóriással akár megkétszerezheted a hatékonyságot. Ezek 5-6 étkezéses étrendek, de igen kicsi adagokkal. Hajrá, szurkolok neked!

2012. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!