Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Az alkohol valóban fogyaszt?

Az alkohol valóban fogyaszt?

Figyelt kérdés
Ismerősöm javaslatára másfél hete minden nap megiszok 2dl rövid italt, mert azt mondták fogyaszt. Bizonyíték erre a rengeteg lefogyott alkoholt ivó ember. Ebben van ráció?
2012. máj. 11. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Elárulom, hízni fogsz... Az alkeszok azért soványodnak le, mert minden pénzüket piára költik, és élelmet nem vesznek szinte semmit...
2012. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez baromság...:D Én mindig csak híztam tőle.Mondjuk ha csak piáltam,de pl.alig ettem,buli buli hátán,na akkor fogytam.
2012. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A pia pont, hogy hízlal, mert magas a kcal-értékük. Amúgy a vékony alkeszhoz azt tudom javasolni nézz el a hepatológiára amikor a májbetegek hasáról leszívják a vizet, mert már kábé akkora, mintha terhesek lennének...
2012. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy hulyeség, az alkohol hizlal, ha 2 dl vörösbort innál azzal sokkal többet érnél;)

Az alkoholisták azért soványak, mert 1 nem esznek sokat 2. a máj és vesebetegségben szenvednek..

2012. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valóban fogyaszt két deci rövidital.

Feltéve persze, ha előtte és utána is másfél órán keresztül edzel.

2012. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megváltoztatja a cukor anyagcserédet, általában a rövid italokban sok a cukor, de maga az alkohol is hasonló hatású.


Szerintem aza 2 daci rövid ital naponta nagyon sok. alkesz leszel tőle.

2012. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 janicsuhran válasza:
Fogyni akarsz? Menjéé Norbi tornára és vedd meg a DVD-jét :PPPPPPP Réka meg megtanít 1-2 jó fogásra ;)
2012. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azért hízol meg mert a májad megtagad mint a g**ci azt akkora lesz a hasad mint homer simpsonnak
2012. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Csak a nagyon alkoholisták fogynak le ami már veszélyes mert

az annak a jele hogyha mégtöbbet iszik meghalhat volt 1 olyan ismeősöm aki hamar lefogyott(azt azért hozzátenném hogy voltak gyerekei,felesége szép háza de az alkohol magába szívta majd a felesége elküldte 3millióval) most nem tudom hol van

2012. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!