Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A zöld tea ugye nem fogyaszt?...

A zöld tea ugye nem fogyaszt? Mert nem szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés

nekem a zöld tea nagyon jót tett a bőrömnek, mellékesen még az emésztésem is sokkal jobb lett....

de azt nem szeretnék, hogy fogyjak tőle mert valami ilyesmit olvastam,hogy fogyaszt.:S de elég vékony vagyok szóval nem lenne jó fogynom.


2011. aug. 12. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fogyaszt. Méregtelenítésben segíthet, de az önmagában nem fogyás.

Idd nyugodtan! Nagyon egészséges, csak válassz igazi, jó minőségű, aromamentes zöld teát!

2011. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Max annyi szerintem, hogy méregtelenít, serkenti az anyagcserét. Csak magától a zöld teától kétlem, hogy fogynál.
2011. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó.

Általában reggel szoktam inni mikor felkelek. Az meg külön jó, ha méregtelenít.

Ja és kb 1 vagy 2 dl szoktam meginni belőle.


Amúgy Dilmah-t szoktunk venni. Az jó?Aromamentes?

2011. aug. 12. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát a Dilmah az a márkája, asszem van abból is ízesített, meg sima, de rá van írva, hogy ízesített-e. Mármint ha nincs ráírva hogy "Epres zöld tea" vagy hasonló, akkor jó. A Dilmah teák nem rosszak, de teaházban kimérve lehet még sokkal jobb teafüveket venni, ha tényleg érdekel a dolog, látogass el pl. ide:

[link]


:) Napi 2 deci pedig semmiképp nem fog fogyasztani, ez nagyon is egészséges így!

2011. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem szoktunk epreset, csak simát szoktunk venni amire nincs ráírva semmi, és mindig cukor nélkül szoktam inni.

Köszi az oldalt meg is nézem:)!

2011. aug. 12. 14:23
 6/7 kút ***** válasza:

Ha szabad megjegyeznem amikor télen napközben megittam 1 l zöldteát akkor én fogytam mégpedig azáltal hogy kihajtotta a vizet.

Egyébként nagyon egészséges, már ha nincs agyonpermetezve:D

2011. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Napi egy liter zöld tea már nem igazán egészséges, az említett vízhajtó hatása miatt...

De a kérdező napi 2 decit iszik.

2011. aug. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!