Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Miert van az h barmit megeszek...

Miert van az h barmit megeszek faj a hasam tole? Egy kesz szenvedes az eletem a sok hasfajas vegett...

Figyelt kérdés
Azt tudni kell h epekoveim vannak,nemszedek ra semmilyen gyogyszert csak ha elkezd fajni a hasam veszek be csoppoket ami csillapitja fajdalmamat.Van ugy h szinte nem eszek semmit csakh ne fajjon a hasam,de megis faj.Szerintem ez nem az epekoveimtol van.Allandoan hasmenesem van.Barmit eszek.Kesz kaoszak aminden napjaim.Fellek barhova is menni mert mindig az kerdes van bennem h "mi lesz ha fog fajnoi a hasam"..kerem adjanak nekem tanacsot ami segitt.Koszonom elore is a valaszokat
2008. máj. 5. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt senki nem fog tudni neked felelősségteljes választ adni. A hasfájásod nem normális, az se biztos hogy mindig az epeköveid okozzák. Mindenképpen fordulj belgyógyászhoz minél hamarabb, hisz így nem lehet élni. Ne félj, lehet hogy egy egyszerű gyógyszerrel vagy kezeléssel meggyógyulsz. Szia!
2008. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak ilyen problémáim sok évvel ezelőtt. Bármit ettem, -akár csak egy vajaszsemlét- begörcsölt a hasam és rohantam a WC-re, evés után nem mertem kimozdulni a lakásból. IBS (irritabilis bél szindroma) okozhatja, ez a belek túlérzékenységét jelenti, ami tulajdonképpen nem betegség, hanem állapot, amit akár a stressz is kiválthat. Nekem magától elmúlt, igaz, elég hosszú idő után. A fent említett néven keress rá a neten, elég sok cikk szokott foglalkozni ezzel, én ennél többet nem tudok mondani. Természetesen nem biztos, hogy ez a bajod, ezért orvosi vizsgálat mindenképpen ajánlott. Ha ott nem találnak semmit, akkor valószínűleg az IBS okozhatja.
2008. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SirRasor ***** válasza:
100%

lusta vagyok végigolvasni, mert megláttam az elejét:


hasfájás+ "Azt tudni kell h epekoveim vannak"


Megoldás: igyál minden nap legalább fél liter teát és az epekövek pár hét alatt eltűnnek.


Hogy milyen teát? Lényegtelen.

2008. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Rendeld mega Colonix programnot, az segít!!!
2008. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet,hogy gyomorfekély.Menj orvoshoz!
2009. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!