Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a véleményetek Beauty...

Mi a véleményetek Beauty Breast mellnövelő kapszulárol?

Figyelt kérdés
Mivel 2 terhességen vagyok tul és összesen 4 évig szoptattam elég csuyák lettek a melleim. Tudom,hogy igazábol a plasztikai mütét segitene de egyenlőre anyagilag se tehetem meg,meg félek is az esetleges szövödményektől. Van olyan aki esetleg szedte? Szerintetek valoban van csekély hatása? Vagy esetleg csak pénzkidobás.
2009. júl. 16. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
nekem befelé nőtt a mellem és most 1000X-es lett, szóval, jaja
2009. júl. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Szegény kolléganőm is megvette, egy vagyonba került, és semmi nem történt. ő is azt mondta szerinte kisebb lett. Humbuk az egész. Szerintem ne dobj rá ki pénzt. Inkább akkor gyűjts a plasztikai műtétre, annak legalább van értelme.
2009. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatokat,közbe már meg is oldodott:) Babát várok,igy már nem is szedhetem,a mellem meg ugyis nagyobb lesz. Legalább egy darabig:) Addig gyüjtögetek és majd ha nem szoptatok megműtetem. Csak azt sajnálom,hogy már megjött mert megrendeltem,igy feleslegesen dobtam rá ki a pénzt.De a babi minden kincset felér!!!!
2009. júl. 26. 08:29
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Marhaság, ne higgy az ilyeneknek.
2009. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Minden mell szép. Nem lehettek csúnyák a melleid, mert ha mellből van, akkor az már eleve nem csúnya. Ne akarj ártani magadnak mindenféle marhasággal.
2009. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én elkezdtem szedni, mostmár 2 hete, eddig semmi nem történt, de ennyi idő után még nem is vártam. Én nem a mérete miatt vettem meg, hanem az alakja miatt. 75a-s a méretem, de ebbe már beletörődtem, meg nem zavar a kicsi mell, csak nekem hegyes, és abban reménykedem, hogy kerekebb lesz a BB-től.

21/L

2011. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!