Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Egyik ismerősömön van egy kis...

Egyik ismerősömön van egy kis felesleg, és interneten nézelődtünk fogyasztó tabletták után, ami mellett persze mozgás is kell- és, hogy ilyen fogyasztó tablettákat lehet-e Bioboltokban kapni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Most őszintén... szerinted ha bármelyik tablettától le lehetne fogyni, lenne a földön kövér ember? Mert szerintem nem. Senki nem azért kövér, mert szeret kövér lenni, hanem azért, mert lusta és többet eszik, mint amire szüksége lenne. Lefogyni meg az tud, aki az utóbbi kettőn változtat. És még egy: a "kis felesleget" még mindig egyszerűbb leadni, mint a nagyot.
2012. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem érnek semmit, fölösleges pénzkidobás.
2012. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A tabletták tényleg nem érnek semmit,próbáltam rengeteget.

Ami bevált:

2hónap alatt 10kg leveles zöldtea+ szénhidrátmentes étrend+ torna

Tuti siker.

Ha szénhidrátot eszik az ember nincs fogyás,bármilyen tablettát be lehet szedni. Az önmegtartóztatás a fogyás legnagyobb ellensége szerintem:)

2012. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alaque ***** válasza:
Nem inkább az önmegtartóztatás a barátja...?
2012. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!