Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tudtok tuti hajnövesztő...

Tudtok tuti hajnövesztő szert? Gyorsan, egészségesen nőjjön a hajam minél többet minél gyorsabban.

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ricinusolaj!
2012. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Mogyoro olaj, ami az erőben van, szedj össze belőle kb 1-2 deci-t, mozsárban, vagy olyan dologgal amivel ki tudod facsarni az olajat belőle.

Mesélte a szak tanárom, aki környezetvédelem szakon tanit, hogy volt egy kutyája, a rüh vagy efféle élősködő miatt le kaparta az összes szőrét, minden patikai cuccot kiprobált, de nem segitettek, vissza emlékezett ugyan igy mint én most, hogy az egyetemen emlitették a mogyoro olaj-t.

Mind emberi mind állati célra felhasználható, haj, szőr, bőr, köröm, de leg inkább haj és szőr.

Leg bio-bb mód, leg olcsóbb:) és szinte a leg hatásoabb, a fejbőrödnek is jüt fog tenni, hagyd a fejeden 5-10 percet igényed, időd függvényében, majd valami hatásos zsír eltávolitó samponnal mosd le.

Egy héten, minden nap 5-10 percet csináld, jól maszirozd be, hidd el lessz hatása :)

2012. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát azért nem hinném, hogy jót tenne a hajnak ha egy hétig mindennap mosná a haját..
2012. aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
en is a ricinusolajat ajanlom.. a szempillaidat es a szemoldokodet is bekenheted. En minden este kenem (ha el nem felejtem:P)egy fultisztito palcika segitsegevel es reggel lemosom.. szep fenyes lesz tolle:)
2012. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha hormonális szerű hajhullásod van,pl férfias kopaszodás vagy idősebb nőknél kialakuló kopaszodás,akkor arra nagyon hatásosak a minoxidil tartalmú szerek
2012. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kiskakas válasza:
0%
tegyél sarat két naponta a hajadra, nekem is segített, bár volt hogy, éjszaka uán másnap reggel elfelejtettem leszedni, a suliban szóltak, hogy büdös, saras, és tetves hajam.10-ből 2 mindenki észrevette, hogy új módot haszanálok.bár nem pozitívan....xdxdxdxdxdxdxdxdxd
2012. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Erős hajhullás ellen kezdtem használni a VARGA HAJCSEPPEK HAJHULLÁS ELLEN-t, használ, és gyorsan nő is tőle.Rossmann-ban akció esetén is 2000 fölötti az ára,de jó.
2012. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bandita71 válasza:
Nekem a revalid hajtonik ampulla jöttbe nagyon már 1 hónap kezelés után megjelent az új haj!!!!!
2012. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
B vitamin komplex, élesztő vagy élesztő tabletta
2012. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kidobsz minden műanyagot, ami érintkezik a hajaddal. Nekem már semmi nem használt, a fele hajam nem volt meg kb. Elkezdtem szódabikarbónás vízzel mosni, és almaecetessel öblíteni a hajam. Semmi rossz illata nem volt, a hajszárítótól elpárolgott. Hajvasaló kidob, szárító csak langyoson....Szebb a hajam fél év után, mint valaha.
2014. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!