Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Minél többen valaszoljatok...

Minél többen valaszoljatok erre legyszi! Ha nem jo a szam ize (csokolozas miatt kerdem), azt a leheleten is eszre lehet venni?

Figyelt kérdés

Akkor is rossz lehet a szamize ha LISTERINE oblitot hasznalok, fogat mosok es ragozok mielott megtortenne a csok? Baratomnak es nekem is ez lesz az elso alkalom, nem akarok beegni ezzel :/

Hallottam meg ezt a modszert h nyaljam meg a kezemet,es szagoljam meg.listerine nelkul erzek vmit,listerinnel pedig nem,vagy csak nagyon kicsi mertekben. Ez baj ????


2012. júl. 28. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen. Ha csak a rágót választod is bőven elég kell, hogy legyen. Ugyanis a rágózás elég bő nyáltermeléssel jár, ami kitisztítja a szádat! Ha ennek ellenére is rossznak érzed a lehelleted, akkor bizony szuvas fogad van, amin már csak a fogorvos segíthet. Amit én még ajánlanék, hogy ne használj szájöblítőt. Helyette sokkal jobb megoldás egy nyelvkaparó.
2012. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :) a leheletem nem budos,ragorcsolok erre a temara teljesen,mert hat eleg ciki lenne ha a baratom erezne barmi rosszat.nincs semmilyen fogaszati problemam. Az is jo ami a fogkefe hatuljan van ?
2012. júl. 29. 00:14
 3/6 anonim válasza:
Bátyám végzett fogorvos, ezeket ő tanácsolta még anno nekem: rágózz nagyon sokat, (ha lehet akkor Orbit) hiszen az jót tesz a fogaknak, illetve a a leheleted is jobb lesz tőle. A szájvíz is nagyon fontos, nekem a Listerine-t javasolta tesóm. Én kéket használok, (stay white) és nagyon hatásos! A fogaim is fehérebbek tőle illetve a leheletem is nagyon friss, és ahogy észrevettem, kevésbé lepedékes a nyelvem. Valamint ahogy írták előttem, a nyelvkaparó az egyik legfontosabb, ugyanis a szájszag nagy része a nyelven lévő lepedékből ered. Így hát azzal letudod kaparni, DM-be tudsz venni, én 700 ft-ért vettem, hatásos!!
2012. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom !!! Enis azt a listerinet hasznalom.szerintem is teljesen hatasos. A nyelvkaparot pedig be fogom szerezni.konnyu a hasznalata,es egy nap mennyiszer , mennyi ideig hasznalod?
2012. júl. 29. 20:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Remelem bevalnak teljesen,mert eleg ciki lenne... a mandulammal van problemam,de remelem azt nem lehet eszrevenni
2012. júl. 29. 22:44
 6/6 anonim válasza:
Szívesen:) és napi 2× szoktam, reggeli és esti fogmosásnál.
2012. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!