Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Termeszt e valaki otthon...

Termeszt e valaki otthon Kanna gyógynövényt (Sceletium tortuosum)? .

Figyelt kérdés
Akarom termelni mert krónikus depresszióban szenvedek, és nagyon jól tudom hogy a magyar gyógyszer ipar antidepresszánsaiból csak az államnak van haszna, az ember nem javul. Ez egy sima növény, de többet ér bárminél amivel megtömnék az embert, a gyógszereket sose váltottam ki rendeltem inkább szárítva innen onnan , én megjavultam mellettem az emberek kihullottak, erősebb gyógyszert kaptak. Persze taktikázni kellett mert megtömtek volna engem is. Esküszöm senki!!!!!! ismétlem senki!!!!! NE váltson ki semmi depresszió kezelésére való gyógszert, mert beragad és minnél roszabbul lessz annál nagyobb hasznot húz rajta a gyógyszeripar. Kikúráltam magam 150 gramm kannával. Néha néha azért jól esne ha lenne. Drága ezért szeretém termeszteni. A magokat könnyedén be lehet szerezni, gyorsan is nőlnek mivel pozsgásnövény. Akinek van tapasztalata termesztésében ossza meg, mert nem a labori érdek gógyszer tesz helyre hanem a föld anya. TUDJA MEG MINNÉL TÖBB FÉREKEZELT KIHASZNÁLT EMBER! Sceletium tortuosum ahellyet hogy évekig lehúzzanak!.A Pszichiátria Leghalálosabb Csalása!!!!!!!! Mi a bizonyíték ha nincs bizonyítva még nálluk se. Én átéltem, és tudom.Kezdjétek innen http://www.youtube.com/watch?v=zt1UNYxemt4

2012. szept. 4. 00:19
 1/2 Liriope válasza:

A Kanna- Sceletium tortuosum- egy pozsgás kristályvirág. Dél- Afrikában gyógynövényként termesztik.

Szereti a világos helyet. Talaja vizáteresztő kaktuszföld legyen.

Két öntözés között száradjon ki a földje.

Magról és dugványról szaporitható. A magvetéshez steril, homokos földet használjunk. Tartsuk egyenletesen nedvesen a közeget. Cserepezés,ha 2 db lomblevele van.

Fontos ,hogy ne adjunk neki sok vizet.

Teleltetés fagymentes helyen.(visszahúzódik )

sok sikert !

2016. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazat adok neked.. Engem az is érdekelne hol lehet kratom fa magot szerezni
2022. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!