Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Valaki tud egészséges reggeli,...

Valaki tud egészséges reggeli, ebéd, vacsorát?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármit ehetsz, a lényeg, hogy a két heti étrended kiegyensúlyozottan tartalmazza a számodra szükséges összetevőket (kor, nem, sport, betegség, tömeg növelése vagy csökkentése a cél)
2012. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyél müzlit reggelire, de olyat, ami igazi magokból van, ne a cukros pelyheket. egyél gyümölcsöt is. ebédre ehetsz egy nagy adag salátát, mondjuk sajttal (nem rántott!!!) vagy biohallal. és vacsira meg mondjuk sütőben sült zöldségeket barnarizzsel. én szeretem az ilyen ételeket.
2012. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
olyat ma már nem találsz! ha génmanipuláció mentes , esetleg vegyszermentes a termék, még mindig ott van a kocsikenyőcs, ami a feldolgozó és csomagológépekről, meg még az autó gumipor ami száll a levegőben belepve mindent ami a földön terem evel etetjük állatainkat, ezt esszük mi is
2012. nov. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. nov. 2. 20:28
 5/7 lumaria válasza:
Mindent ehetsz ami jól esik és van a hűtődben, csak ne sokat. Ami nálam bejött, csak 1-1 pirított zsemlét eszem az étellel.(szeletelt, ami 4 db-ra vágott). Régen sok kenyeret ettem. Most elégedett vagyok magammal.
2012. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tatabike ***** válasza:
Gyáááá, amiket itt leírtak, ha megeszem az összeset reggelire, 11 órára pont éhen halok...:)))
2012. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Reggelire: vaníliás köleskása (úgy eszem, kakaóporral, mint a tejbedarát), egyéjszakás zabkása (joghurt,cukor,zab,pici fahéj,pici tej összekever, éjszakára hűtőbe rak), aszaltparadicsomos-füstölt sajtos -rukkolás kenyérke (teljes kiőrlésű), sajátkészítésű zabkekszek macikávé mellé ropogtatni, gombapástétom, élesztőpástétom, humusz, padlizsánkrém, zakuszka átmelegített kenyéren friss zöldségekkel, padlizsán/cukkini karikák, befűszerezve, kisütve pirítóssal, maradék paradicsomszószban kisütött tükörtojás, granola, gyümölcsturmix. Bocsi, nem eszem húst!:)
2014. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!