Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Miért van "elgémberedve" a...

Miért van "elgémberedve" a testem?

Figyelt kérdés
Mondjuk sejtem a választ, de nem tudom, tényleg "csak" ennyi, vagy valami komolyabb áll a háttérben. 4 éve nem nagyon mozgok, inkább csak ülök. Még csak a húszas éveim közepén járok. El van gémberedve a testem. Leginkább a hátamon, és a mellkasomon, bordáimon érzem. Ha sokáig vagyok egy testhelyzetben, fájnak. Derekam, hátam, bordáim. Olyan jól esik olyankor nyújtózkodni, érzem ahogy húzódnak az izmaim. De ez csak ideiglenes. Nem lesz "tünetmentes". Mi lehet ennek az oka? Mit tegyek? Már kis idő alatt is érzem a fájdalmat, bármilyen pózban. Nem nagyon tudok egy helyben meglenni, olyan mintha minden porcikám be lenne rozsdásodva.

2012. nov. 20. 18:52
 1/2 anonim válasza:
Én most 15 éves vagyok, és lassan én is igy érzem magam. A változás oka az lehet, hogy nem tartod egyenesen a hátadat. Milyen talpad van? Lúdtalp? Mert attól fájhat a derekad, hátad, bordáid. De én azt javaslom, hogy lovagolj, vagy ússz, mert az segít visszanyerni a helyes testtartást. (Osztálytársamnak bevált.) És mindig figyelj, hogy egyenesen tartsd a hátadat. Sok sikert.:)
2012. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sétálj és fuss hetente 2-szer 3-szor és hihetetlen változásokat fogsz tapasztalni.
2012. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!