Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Melyik az a céklatabletta,...

Melyik az a céklatabletta, amelyik nem tartalmazsemmi hozzáadott ásványi anyagot, gyógynövényt, vitamint, csak a céklát? Van ilyen?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok offolni de szerintem egyél céklát.Az sokkal egészégesebb.
2012. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nővér céklatabletta esetleg ?

Vaspótlásra, ezért is javasolják, mert Magyarországon a mákon kívül a céklában van a legtöbb vas és olyan kötésben, ami jól felszívódik.

2012. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok válogatós, de a céklát valamiért nagyon utálom, egyszerűen nem bírom megenni, öklendezem tőle, ezért gondoltam a tablettára, mert vészesen alacsony a vasam, és az orvos hiába írt fel többféle vasat is, sajnos az egész terhességem vashiánnyal csináltam végig. Muszáj valami természeteset kitalálnom, ami fel is szívódik.
2012. dec. 1. 23:52
 4/5 A kérdező kommentje:

Próbálom bogarászni, én is ezt a Nővér céklát néztem, de ebből is van kétféle, meg a Nővér Plusz, de olyan, minta mindegyikhez menne külön hozzáadott vas, magnézium, valamelyikhez más is, de nem egyértelműek a leírások:

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 1. 23:59
 5/5 anonim válasza:

A céklát önmagában én se bírom, de : gyümölcs centrifugában csinálsz egyenlő arányban levet savanykás almából sárgarépából és céklából, ehhez hozzácsavarsz néhány citromot és ez 1:1 arányban vízzel fogyasztható. Az arányokat az ízlésed szerint módosíthatod. Az alaplé hűtőben 1 hétig is eláll, de nálunk sose tart ki addig.

Ajánlom próbáld ki.

2014. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!